Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

Bardzo ładny domek, wnętrza super. Najbardziej mi się podobają kolory i to, że wszsytko do siebie pasuje.

Jak uzyskaliście te same kolory na każdym drewnie, czy to zasługa tego samego lakieru?

Doczytałam, że masz w salonie lapacho z Castoramy. Czy możesz napisać coś więcej, co to jest, parkiet, deska, deska trójwarstowa czy jeszcze coś innego i na jaki kolor to malowałaś - kolor wyszedł piękny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo ładny domek, wnętrza super. Najbardziej mi się podobają kolory i to, że wszsytko do siebie pasuje.

Jak uzyskaliście te same kolory na każdym drewnie, czy to zasługa tego samego lakieru?

Doczytałam, że masz w salonie lapacho z Castoramy. Czy możesz napisać coś więcej, co to jest, parkiet, deska, deska trójwarstowa czy jeszcze coś innego i na jaki kolor to malowałaś - kolor wyszedł piękny.

a dziękować:)

drewno jest w tym samym kolorze na wszystkim, bo to to samo drewno i ten sam kolor (wszystko od tego samego stolarza:))

 

lapacho to parkiet, został pomalowany lakierem IKE czy jakoś tak bezbarwnym, na poczatku by czerwony a teraz jest brązowy (chyba , że sobie wmawiam, że jest )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Czy to znaczy, że wszystko jest z lapacho, parapety, półki, a co z oknami i blatem w kuchni.

 

Aha i jeszcze kuchnia i dolna łazienka extra. Zazdroszczę wyobraźni. Ja oglądam już "kupe" czasu wszystko co tylko mogę i ciągle ni epotrafię wyobrazić sobie przyszłego domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też kiedyś myślałam, że jesteś blondi :D

Ale Ci, którzy czytają Twój dziennik od deski do deski wiedzą, że zamieściłaś już kiedyś zdjęcie w czarnych włosach - na tle swojej "dumy" - okna przesuwnego :lol:

Czekamy na kolejne kolorki, może rudy??? :D

Pozrawiam

no proszę jaki uważny czytelnik dziennika

hihi

Ola, rudy to ja mam od słońca teraz tak mi włosy "pomazało"

monikaa13- nie lapacho jest na podłodze, drzwi, parapety,blaty w łazienkach, stoły, łóżko i takie tam są z anegre, okna kolor rustykalny :) blat w kuchni orzech, schody barwione na kolor drzwi i reszty

 

do reszty co za fioletowym- od poczatku mi się marzył ale jak dostałam od tesciowej w urodziny czerwone róże to tak elegancko się wpasowały we wnętrze że ten czerwony mi po głowie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia nie będę zbyt oryginalna, bo głosuję za fioletem! :wink:

Uważam, że czerwony też będzie pięknie wyglądał, ale jak dla mnie jest już zbyt "oklepany"...

A co do przeprowadzki to szczerze zazdraszczam i trzymam kciukasy!!! :D :D :D

No i widzę, że nie jesteście przesądni skoro zaplanowaliście ją na 13-tego, hehe :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe życie pod 13-tką mieszkałam więc nie jestem przesądna...

a musze przyznać, że dopiero Ty nam uświadomiłeś że to taka data :D

 

Ola

w kolorze ma być:

ściana kominka- ta wysunięta czyli 1mszer i 2, 7 wys

lampa nad stolikiem kawowym

dodatki typu wazon, świeczka, podkładki na stół, doniczka kwiatka

ewentualnie do tego szkło w kuchni (na ścianie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe życie pod 13-tką mieszkałam więc nie jestem przesądna...

a musze przyznać, że dopiero Ty nam uświadomiłeś że to taka data :D

 

Ola

w kolorze ma być:

ściana kominka- ta wysunięta czyli 1mszer i 2, 7 wys

lampa nad stolikiem kawowym

dodatki typu wazon, świeczka, podkładki na stół, doniczka kwiatka

ewentualnie do tego szkło w kuchni (na ścianie)

 

MOnia, bier ten fiolet, bedzie piknie, mówie ci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha !

To ja troche namieszam ;) Glosuje za czerwienia. Fiolet..hmm chyba zbyt melancholijny w zestawieniu z czernia i szarosciami. W dodatku taki "sezonowy"

 

Ja sie tak zakochalam w tej czerwonej sofie, ktorej miec nie bede :roll:

 

http://i297.photobucket.com/albums/mm232/Kajtulek06/Uj3a6bEMTREhpbCTjB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz blat drewniany w kuchni?? Super :) Dopiero teraz dojrzalam go, reszta mebelkow tez super

to nie drewno- to zwykły blat kuchenny w kolorze drewna, ostrokrawężny, wysoki na 10 cm- ale skoro dałaś się nabrać- to chyba wygląda dobrze. Żałuję tylko, że nie jest połyskliwy, mat to nie był najlepszy wybór

 

Prosze Ewa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz blat drewniany w kuchni?? Super :) Dopiero teraz dojrzalam go, reszta mebelkow tez super

to nie drewno- to zwykły blat kuchenny w kolorze drewna, ostrokrawężny, wysoki na 10 cm- ale skoro dałaś się nabrać- to chyba wygląda dobrze. Żałuję tylko, że nie jest połyskliwy, mat to nie był najlepszy wybór

 

Prosze Ewa :)

 

A Ty sprytko!! :lol:

 

Dzięki. To stąd wiedziałaś że nie jest drewniany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...