Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

żółty banalny- wiem

kombinowałam szary z błekitem

w gre wchodziła ta oliwka

potem szary i pomarańcz przyszły mi na myśl ale ostatecznie dałam wybrać Sebie, bo już nie mam na to siły- chcę już wyjść z tej brudnej roboty i spokojnie zająć się ogródkiem :) prędzej mnie jednak zima zastanie

 

a co do przeprowadzki to zostało mi spakowac bieliznę, przewieźć biurko, komputer i papiery i finał

ja to szybka jestem :D

reszta rzeczy przecież nowa to prosto ze sklepu jechały do domu

Sebek zdecydował że swoje rzeczy przewiezie sam. W sumie mnie to jest na rękę niech sam zdecyduje co do domu co do okrągłego segregatora :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papióry to una tragedija

 

ostatnio musiałam wszystkie faktury z hurtowni znaleźć więc chcąc nie chcąc musiałam się zabrać za porządkowanie stert które u nas leżą z racji braku miejsca - koszmarek - w dodatku zakończony wielką plajtą - znalazłam tylko połowę

 

Moniu - jestem pod wrażeniem. My z mieszkania do mieszkania to tydzień się przeprowadzaliśmy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

na pewno istnieje na moje pytanie odpowiedź w twoim dzienniku, bądź komentarzach ale nie mam siły wszystkiego czytać, zresztą samo oglądanie przyprawiło mnie o zawrót głowy - cóż to za piękne płytki masz w łazience - te czarne z takimi koronkowymi wzorami?

 

piękne macie wnętrza - wszystko przemyślane i dopieszczone.. wyobrażam sobie ile cię to trudu kosztowało.. brawo!!!

 

interesuje mnie też kuchnia - gdzie i za ile meble oraz blat zakupiłaś?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja brzoza, ja brzoza, jak mnie slyszycie? Odbiór.

 

 

Jest super mieszka się rewelacyjnie, wszystko takie dziwne i nowe. Piekę ciastka, przyjmuję gości między jednym i drugim praniem i prasowaniem, gotuję codziennie obiad, ktorego i tak nie mamy czasu zjeść, no normalnie życie

 

Ciągle jeszcze nie mogę wszystkiego ogarnąć wszędzie się coś wala, pranie nie schnie, włączyłam kaloryfery- nawet nie chce myśleć ile trzeba będzie na ten gaz zapłacić jak ja w połowie września grzeję:)

 

Zaległości odpowiedziowe nadrobię niebawem, bo się połączyłam ze służbowego więc długo nie siedzę, bo mnie namierzą, bo mi nie wolno na taaakie stronki:)

 

pozdrawiam was "od siebie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witaj Moniko:)

 

Jeżeli zaglądasz jeszcze czasami do elfowych komentarzy to napisz mi proszę jaką fugę zastosowaliście do tych płytek grespanii? Chodzi mi głównie o białe płytki, czy lepiej dać zwykłą fugę czy epoksydową?

A tak wogóle to skrobnij czasem parę słów jak się mieszka "na swoim":)

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

W tym miejscu musze ochrzanic...co to za dom, gdzie nie ma co skrytykowac! :lol:

 

A tak na powaznie to pieknie to wszystko urzadziliscie. Lazienki a zwlaszcza ta przepiekna szafka w lazience powalaja na kolana :p

 

A co do ostatniego pytania w dzienniku: Fiolet :D

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne zdjecia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...