Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń,

że może z niej uczynić Betlejem

Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce,

że może przyjąć nowo narodzoną miłość...

do tego wystarczy tylko wiara, nadzieja

a miłość przyjdzie sama... Radosnych Świąt!

http://muzyka.interia.pl/teledyski/#teledysk/last-christmas,13504

 

http://www.e-kartki.net/kartki/big/116689856711.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
Witam wpadłam tu cąłkiem przypadkowo :) ale poczytałam wasz dziennik :) zachwycam się waszymi łazienkami rewelacja :) drzwi szafy faktycznie dużo lepiej się prezentują niż wcześniejsze to ciemne szkło?? kolorek w sypialni ciemny ale przez to wnątrze jest takie inne niż większośc pomysł z oświetleniem nad łóżkiem super :) kuchnia rewelacja obawiam się że odciski paluszków bardzo widoczne no ale cóż zrobic jak sie takie podoba :) mnie zawsze wszystko podoba sie to co ciężkie w utrzymaniu :) bardzo ładnie urządziliście sie z miła chęcia zobaczyła bym jeszcze więcej fotek łazienek jeszcze jdną mam do zrobienia z tąd przyglądałam sie im dokładniej :) szukam pomysłów :) aa zapytam o szafy kuchnie gdzie zamawialiście sie i czy to sa duze koszty ? widziałam że z okolic Krakowa jesteście bo wymieniłas kilka miejsc :) jestem przed zamawianiem kuchni i szaf dlatego pytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Moniko! Bardzo się cieszę,że trafiłam do Twojego dziennika wiedziona tematem szarości we wnętrzach. U mnie również króluje ten kolor.Bardzo podoba mi się jak urządziłaś swój domek. Właśnie taki styl preferuję.Nie mam co prawda takiego zmysłu do aranżacji wnętrz jak Ty ale muszę Ci powiedzieć,że wiele rzeczy mam podobnych do Twoich.U mnie łazienka dolna szaro-biała, górna czarno-szaro-biała. Sypialnia szaro-czarna tj.czarna wykładzina, kupiłam srebrno-czarną tapetę, którą dam na skos, natomiast ściany chcę pomalować na szary kolorek. W salonie będę miała meble w kolorze czerń + wenge, okna i drzwi wenge, podłoga szary gres,kuchnia otwarta na salon w kolorze czerń wysoki połysk + bianco rosato (niby jaśniejsza wanilia).Teraz jestem na etapie malowania ścian. Do salonu kupiłam farbę z mieszalnika o kolorze popielatym,niestety na ścianie wyszła błękitna.Wściekłam się,nie mam pomysłu na kolor. Może coś podpowiesz? Napisz proszę co to za szarości u Ciebie na ścianach.Do sypialni i salonu też zakupiłam sznureczki do okien i mam podobne do Twojego oświetlenie. Fajnie to wszystko u Ciebie wygląda, mam nadzieję,że u mnie też się sprawdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...