Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Moniu!

 

Ja miałam cały komplet z Mutsy: nosidełko, gondolę i spacerówkę - byłam baardzo zadowolona. Miałam ten model trójkołowy i osobiście gorąco polecam.

Najfajniejsze jest nosidełko, bo rozkłada się całkowicie na płasko. Przy drugiej córeczce, która urodziła mi się na wiosnę, to używałam na początku tylko nosidełka, a potem przeniosłam ją od razu do spacerówki! :wink:

 

A co do łóżeczek to mam mebelki z Glucka - patrzyłaś na ich stronce: http://www.gluck.com.pl/?a=zestawy_meblowe

Mają przede wszystkim śliczne pościeli z różnymi dodatkami.

 

Dużo zdrówka i udanych zakupów Ci życzę!

Pozdrawiam,

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki: za podpowiedź

 

w zasadzie to zastanawiam sie czy tego wózka nie kupić używanego zwłasza gondolki i foteki, z którego dziecko korzysta niedługo i trudno to zniszczyć

tyle, że ceny w odsprzedaży niewiele mniejesze niż nowego więc...

 

co do łóżeczek to producentów mam ELTE, VENTO, GALTOP, GLUCK, PALI i TRAMA niestety 2 ostatnie firmy robią lóżeczka za kilka tysięcy i choć są prześliczne to na wyprawkę musiałabym wydać dużo więcej niż mam. Niestety. Choć chciałabym zapewnić maluchowi maksymalny komfort . Myślę, że można to zwyczajnie zrobić trochę taniej, ale teraz wiem, że tak jak budowa do wykończeniówki miała się nijak:) tak wykończeniówka to pestka w porównaniu z urzadzaniem pokoju dziecięcego i wyborem wyprawki. ach te ciężkie życie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia bardzo słusznie rozumujesz - dzieci bardzo szybko wyrastają z tych rzeczy i nawet nie są wstanie ich zniszczyć. Stąd pewnie niewielka różnica w cenie pomiędzy rzeczami nowymi, a używanymi.

 

Co do łóżeczek to mi też bardzo podobały się łóżeczka z firmy PALI, ale jak zobaczyłam cenę, to szybko zeszłam na ziemię... :roll:

Wierz mi, że Twój maluszek nie odczuje różnicy w komforcie jeśli będzie miał łóżeczko za 400zł, a nie za 1500zł! :D :wink:

Ale z drugiej strony wiem jak to jest przy pierwszym bobasie - chce się wszystko kupić nowe, jak najładniejsze i w ogóle... 8)

 

Udanych wyborów życzę - myślę, że nie będzie tak źle, jak się wydaje! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko wg mnie lozeczko moze byc zupelnie proste rozweselisz je ladna posciela. Zwroc uwage zbey mialo szczebelki wyjmowane i rozne poziomy polozenia materaca. Lozeczko masz na maksimum 3 lata, potem poszalejesz :)

Wozka nie polece bo mialam same tanie barachla, ale znajoma miala quinny , kupowala uzywany i sprzedala w podobnej cenie jak kupila, byla bardzo zadowolona-miala 4 kolowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Monia :D

Podczytałam trochę o twoich rozterkach zakupowych :wink:

Każda matka tak ma, serio. Ale dziewczyny dobrze radzą, łóżeczko kup dobre, ale nie szalej, bo to zupełnie bez sensu :roll: Kup za to fajną pościel :) te z Glucka są super. Synek miał jedną sztukę (tylko, taką mieliśmy wtedy nędzę, że na jedną wyskrobaliśmy) i wyobraź sobie, że spał w niej w zasadzie non stop, była prana, suszona i wio od nowa. I była w stanie idealnym, że jeszcze córka z niej korzystała, choć swoją nową tez miała :wink:

 

Jeśli chodzi o wózek to koniecznie patrz na kółka. Powinny być w miarę duże, ale nie jakieś wielkie jak od roweru.

Ja miałam dla swoich wózki z ABC. Niemiecka naprawdę dobra firma, za w sumie śmieszne pieniądze. Wózek syna sprzedał się na pniu, córki jeszcze stoi, ale zwyczajnie nie ma komu opchnąć, coś nie ma dzieci w wśród znajomych :roll:

 

Jeśli zaś idzie o foteliki to wybraliśmy Graco. Córka miała tez gondolę, jakieś włoskiej firmy, duuuuuużą, bo jakoś inne to mi się takie malutkie wydawały. W tej mogliśmy ją wozic praktycznie do roku, ale z wiadomych względów (za ciężko już było ją nosić) kupiliśmy zwykły fotelik.

 

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez cos dodam od siebie: łóżeczka mam dwa i oba na płozach, jedno z drewexu, drugi z klupsia ( tu płozy na spręzynach więc wystarczy lekko noga pchnąc i sie buja) nie kupiłabym innego. i dziecko sie nie uzaleznia od bujania.

 

z klupsia mam zniszczone ( szuflada pod spodem nie działą) więc mogłabym ci podarować (choc wiem, ze chciałoby się wszystko nowe) ale nie mam alternatywy dla mojego wielkiego dziecka, które mając lat 4 a wyglądając na 5 wciąz w nim spi. kiedy rozwiązanie?

 

wózek: zdecydowanie super spacerówka!!! gondolka może byc używana bo krótko słuzy ale spacerówka wygodna to skarb. ja miałam peg perego bo musiałam miec lekką i składaną (bloki i mały bagąznik) obsłuzyła 2 dzieci i dalej super. dokupiłam do niej używana gondolke i pózniej sprzedałam w tej samej cenie. spacerówka koniecznie rozkładana na płasko, z możliwości ściągnięcia wszystkiego do prania.

 

foteliki to: pierwszy wpinany do stelażu wózka.

 

pozdr

mama ewy i franka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Moniko!

Tobie również wpadłam podziękować za przemiłą gościnę i cierpliwość w odpowiadaniu na nasze niekończące się pytania! 8) :wink:

Jeszcze raz przepraszamy za ten niespodziewany najazd... :oops:

 

Zgadzam się z Martą, że domek na zdjęciach nawet w połowie nie prezentuje się tak pięknie jak w rzeczywistości! 8)

Mogę tylko pogratulować gustu i smaku - wszystko cudnie skomponowane i dobrane!

Pozdrawiam,

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm i co tu powiedzieć, ładnie to u mnie jest jak mam POSPRZĄTANE!!! :oops: !!!!

 

od soboty zastanawiam sie nad formą zemsty na Marcie :wink:

 

rododendron tak pięknie kwitnie, dziękuję Wam raz jeszcze i czekam aż będziecie miały czas na tego damskiego grilla i obiecuję, że wtedy wszystko będzie lśnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i gratuluję pięknego domu :p Właściwie to mi sie u ciebie wszystko podoba...Czy fronty w kuchni zostały wymienione?, a plytki w kuchni rozumiem że zostały jednak beżowe? - calkiem ładnie tam wyglądają. Rozumiem twoje nerwy związane ze spóźnialstwem i partactwem tak zwanych fachowców - w Polsce to niestety ciągle norma...sama prawie wyłysiałam w trakcie budowy, a przy montażu schodów "fachowcy" zrobili mi ostatnio dziurę w gresie i nie wiem czy wymianą wszystkich płytek się nie skończy...Jeszcze raz gratulacje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i gratuluję pięknego domu :p Właściwie to mi sie u ciebie wszystko podoba...Czy fronty w kuchni zostały wymienione?, a plytki w kuchni rozumiem że zostały jednak beżowe? - calkiem ładnie tam wyglądają. Rozumiem twoje nerwy związane ze spóźnialstwem i partactwem tak zwanych fachowców - w Polsce to niestety ciągle norma...sama prawie wyłysiałam w trakcie budowy, a przy montażu schodów "fachowcy" zrobili mi ostatnio dziurę w gresie i nie wiem czy wymianą wszystkich płytek się nie skończy...Jeszcze raz gratulacje!!!

a dziękuję

fronty zostały wymienione (czarne) ale do ideału im daleko

beżowe płytki codziennie mnie wkurzają... ale w moim stanie to podobno norma

a i teraz do Marty słowa dwa albo i więcej

nie ma szans na łagodne traktowanie :evil: - ciągle tylko obmyślam plan zemsty :roll: :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...