Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

tradycyjnie namiary ma w tel Bastek, jak przyjedzie dzis koło 18 wyślę Ci na gg

szyba kosztowała nas 980 zł (od twojej wizyty doszły jeszcze szybki na te małe części wokół okna) jeśli mogę coś doradzić zadzwoń w przyszłym tygodniu, jeśli dobrze kojarzę chłopak w tą sobotę się żeni więc pewnie ma jakiś urlop. Nie wiem czy potem gdzieś jadą ale jeździ do nas sa solarkę więc jak go jutro trafię to się dopytam jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
Mam pytanie odnośnie kominka: czy obudowa jest z płyty g-k? Jesli tak to jaką farbą jest pomalowana i jak jest z utrzymianiem czystości? A przed kominkiem na podłodze nic nie leży "ochronnego"?

Dzieki za odp.

obudowa z k-g pomalowana tikurillą (biała) i Beckersem (fioletowa) nie brudzi się wcale choć po sezonie "grzewczym" przetarłam szmatką na wszelki wypadek. Na podłodze leży parkiet:) a poważnie mówiąc to jak palimy to kładziemy na podłodze szybę hartowaną przyciętą pod wymiar- fajne rozwiązanie bo nie rzuca się w oczy, wygląda estetycznie (nie podoba nam się rozwiązanie z opaską z płytek przed kominkiem) tyle, że trzeba się "nanosić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłam kilka rzeczy z kolekcji bruin I love my bear i tego miśka będę malowała

Koncepcja się zmieniła- miały być 2 bociany- takie malowane na efekt "starej ściany" Bratowa Seby miała takie na ścianie sklepu dziecięcego tyle, że nie może znaleźć tego projektu w kompie no i bociany szlag trafił. Tak je chciałam bo robiły taki dzidziusiowy efekt no ale sama nie wyczaruję.

Będzie misiek i zajączek w wersji max- na całą ścianę. Jak mi czasu starczy to zrobię je takie "wytłaczane" no ale czy starczy sił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...