Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Evana dzięki:) zobaczysz jak ci zleci, za chwilę sama bedziesz się "wykańczać"

Co do ciemności- to nie jest źle. Ta ściana z prysznicem jest ciemna ale podłoga- na zdjęciach przykryta kartonem- i ściana z umywalką jest jasna i do tego biała ściana bez płytek- jest ok. Na tyle ok że sufit będzie z czarnej gumy.

 

Płytki w dolnej łazience to gres Nordica- niemiecka fabryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba Wasz pomysl na dolna lazienke i odnosnie jej mam kilka pytan:

-czy macie jakies zdjecia z powstawania tego luku (chce namowic meza zeby mi tez takie cos wyczarowal)

-czy to jest stelaz do regipsow wygiety i na to przykrecone plyty

-co to za kibelek i umywalka w dolnej lazience????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba Wasz pomysl na dolna lazienke i odnosnie jej mam kilka pytan:

-czy macie jakies zdjecia z powstawania tego luku (chce namowic meza zeby mi tez takie cos wyczarowal)

-czy to jest stelaz do regipsow wygiety i na to przykrecone plyty

-co to za kibelek i umywalka w dolnej lazience????

nie mam zdjęć z realizacji :(

to jest normalna zabudowa z płyt k-g. A sam łuk jest wycięty, a od wewnatrz płyta 12 połamana i przykręcona na takim specjalnym profilu do łuków. 12-kę łamaliśmy bo nie było czym przywieźc 6-ki. 6-ka jest tak elastyczna że się wygnie bez łamania.

Kibelek to Villeroy&Boch s. Subway, a umywalka? jeszcze nie zamontowana ale to firma Jacuzzi (chyba tak się pisze- nie pamiętam) s. Morphosis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blady- rozprowadzenie zrobione

 

Marta bez wkładu ale z rozprowadzeniem 4900 ( w tym cena ramki z nierdzewki 600 zł))

cieszę się że się podoba- w ostatniej chwili zmieniliśmy koncecję i nie zrobiliśmy tego od LS75 ale taki swój. Nie chcieliśmy miec takiego jak sąsiedzi. Myślę że ciekawie wyglądac będzie dopiero po pomalowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bedzie wygladac super, bardzo lekko. Tez mam ten dylemat przy probie wybierania kafli albo elelementow wykonczenia, troche glupio miec tak samo jak ktos inny :) tak jakby sie nie mialo pomyslow na siebie :)

 

Pozdrawiam

 

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, bez podglądania się nie da całkowicie- w końcu po coś zaglądamy na to forum :D Tylko jak wiem, że ktoś ( z najbliższej okolicy, ze znajomych, w rodzinie, w bliskim otoczeniu) coś planuje zrobić to ja tego unikam- ale cóż nie ma tego złego... mój kominek bardzo mi się podoba i daje takie przyjemne ciepełko, że pół niedzieli przesiedzieliśmy przy nim na plastikowych krzesłach zamiast szlifować kolejne ściany (5 weekend z rzędu bleee).

 

Mam już dość im bliżej końcatym gorzej. Najbarzdiej dobijają mnie lampy, których nie jestem w stanie wybrać. Nawet głupich halogenów.

 

Z pozytywów- mój tatko skończył kafelkować kotłownię i choć robił to pierwszy raz w życiu- wyszła super. Płytki są białe- wyglądają zwyczajnie. Daliśmy za nie grosze, bo ktoś chciał się pozbyć płytek basenowych. Były strasznie twarde i trudne przy szlifowaniu ale się udało.

 

Nie wiem czy wspominałam w dzienniku ale mamy też juz drzwi i nie mogę się doczekać kiedy zawisną. Wyszły rewelacja. Miały być bukowe czy jakieś krajowodrewniane, ale jak nam stolarz pokazał to drewno wybarwione na kolor jaki chcieliśmy i porównał z egzotykiem w tym samym kolorze to wybór był prosty. Nie żałuję.

 

Łojezu, byle do wiosny czyli przeprowadzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hahaha skaczemy po wątkach co?

drzwi leżą w garderobie , którą sama maluję. Co z tego wyjdzie- zobaczymy- na razie trzyma nas w postepach gaz. Gazownia ma termin do 12 listopada- ale czy się wyrobią- wątpię. Potem parkieciarz, a po nim stolarz przyjedzie zawiesić te drzwi. Mam nadzieję że za max 3 tyg. zawisną- zresztą dłużej leżeć nie mogą bo sie im może krzywda stać (podobno). tragedios już bym chciała szukać mebli a tu jeszcze beton zewsząd wystaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Monika!!

 

Widzialam ze elewacja juz niemal skonczona :) Jaki wybieracie kolor??

 

Powiedz mi jaki kupowaliscie klinkier na kominy bo macie super zgrany do koloru dachowki?? A tez nas to czeka :)

 

Pozdrawiam

 

Marta

elewacja już nie prawie ale skończona- troche mnie martwi to że napisałaś prawie- widać cos jest nie tak :-? (jeśli chodzi o różnice w kolorach to jest ok:))

 

Co do koloru elewacji- chciałam oliwkę- Seba jakiś piaskowy i chyba tym razem jego będzie na górze- widze teraz jak ta szara elewacja zmniejsza optycznie domek. Oliwka też tak będzie robić. Tynk dopiero na wiosnę.

 

Klinkier to wega CRH

pozdrawiam Marta i całą resztę tu zaglądających także

kirmikolow już wiem!! o co chodzi- ależ proszę, nie lubię takiej spychoterapii, sama często powielam wątki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dolaczam sie do zachwytow nad łazienkami , ja wszedzie szukam jakis szarych plytek do gornej lazienki , mam prosbe mogla bys cos wiecej napisac o tym gresie nordica ?? wpisujac w google niedowiedzialm sie zawiele , jaki to jest model i w jakich cenach byly:)

 

mam pytanie czy Rogoznik to ten u nas na Podhalu czy nie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...