Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przyznam się bez bicia, dopiero teraz trafiłam na Wasz dziennik :oops: Ale jestem zachwycona domem. Ślicznie go wykańczacie. Gratuluję pomysłów i czekam na ten ostateczny szlif :wink:

Mimo, że juz niewiele Wam pozostało to bedę dopingować Was gorąco bo bardzo mi sie podoba! Śliczna monikowa łazienka :lol: Ja też planuję taką kobiecą na górze. Na dole mam męską :lol: Świetne drzwi i okna. Wogóle to nie mam sie czego przyczepić :wink: :lol:

Piszcie wiecej. Sama prowadzę dziennik i kieruję się tą myślą, ze bedzie on przede wszystkim pamiątką dla mnie samej. Przy okazji może komuś ułatwi podjecie pewnych decyzji :wink:

 

Jeszcze raz słowa uznania. Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, z tą deprecha to żarcik był....

zdjęcia mam ale ostatnio Seba stwierdził, że wszyscy wklejają tu już skończone wnętrza, za świetłem i na gotowo, a ja takie "robocze" no to karnie nie wklejam. Łazienki są jakie były- trzymają nas drewniane blaty. Jutro stolarz przyjeżdża robić schody i mam nadzieję, że je już zamontuje, wtedy dopiero będzie lustro itd.

Jak zrobimy tą sypialnię to wkleję szare ściany:)

Kuchnia? Kalkulacje, a nawet kilka już mam, ale wciąż mi za drogo... szukam dalej

 

Ja wklejam wszsytkie robocze, cały bałagan :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika mam pytanie o komin. Czy mieliscie komin systemowy i od pewnego poziomu dopiero klinkier?? Robili wam jakas poleczke pod ten klinkier?? czy do samego dolu obudowane bylo klinkierem?? Czy dopiero od poziomu dachu??

 

I jesli mieliscie systemowe to jakiej firmy, jaki typ i jakia srednica?

 

Bo ponoco u nas nie da sie tego nadbudowac klinkierem i nie wiem co robic :(

 

Jakie macie rynny? Kazki wam montowaly??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łojezu :o uderz w stól , a :D :D :D

no tak mię bardzo miło, żeście się ludkowie pofatygowali uratować moje ego- dzięki :lol:

 

odpisałam wcześniej na pytanie o podłogówce ale widzę, ze post coś zjadło (lub ktoś)

więc raz jeszcze odpowiadam- nie mamy pod drewnem, tylko tam gdzie płytki- nie pomogę, nie rozwieję wątpliwości :(

 

Marta- komin mamy Presto- klinkier od poziomu dachu. Kazki robili taką półeczkę (lali tam nawet coś jak "wieniec" i potem murowali klinkierem.

Może u Ciebie problemem jest bliskość kalenicy, nachylenie dachu czy coś tam- nie wiem co jeszcze może być. Przyciśnij ich! W najgorszym wypadku niech obłożą komin klinkierem zamiast z niego murować.

 

Rynny są Marley'a- facet od obróbki blacharskiej dachu robił- zwisy leżą jeszcze w garażu, a na domku prowizorki żeby nie zaciekało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...