Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

skraplanie pary w izolacji dachu


beeolder

Recommended Posts

Wybudowałem dom z ujęciem wodnym ze studni głębinowej (gł. około 17 m). Woda prosto ze studni nie posiada żadnego nieprzyjemnego zapachu i smaku. W domu zainstalowałem dwa podgrzewacze pojemnościowe 15 i 100 litrów. Woda wypływająca z 15 litrowego podgrzewacza nie zmienia swojego zapachu i smaku. Natomiast woda z podgrzewacza 100 litrowego potwornie śmerdzi siarkowodorem i nie sposób nawet umyć rąk, a co dopiero sprawdzić jej smak. Co powinienem zrobić. Od sąsiadów dowiedziałem się , że woda jest idealna , tylko zawiera za dużo żelaza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
O dziwo przestało. Ale najpierw posłuchałem czyjejś porqady i wypłukałem cały zbiornik (spuszczałem z niego wodę przez ok. 1/2 godziny - 100litrów). Po napełnieniu świeżą wodą smród się nie pojawił. U mnie jest ten problem , że mieszkam w domu raz na trzy tygodnie przez parę dni i woda długo zalega w zbiorniku. Dlatego prawdopodobnie z powodu bakterii, których produktem przemiany materii był siarkowodór, pojawił się ten smród. Po wypłukaniu ww. bakterii sróóóóóóóóóóóód zniknął. Napisz co ciebie boli to może coś będę mógł pomóc!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...