Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom dla szóstki!- Komentarze


alfreda

Recommended Posts

Pozwoliłam sobie założyć ten wątek, tak jak kiedyś mnie założono! :D A byłam z tego BARDZOO.. zadowolona( Dzięki i ukłony w stronę Andrzejki)

 

Bardzo mnie zaitrygowałaś swoim dziennikiem! :D A to ,że NASZE podoba nam się nadzwyczajnie(!) jest jak naibardziej normalne, porządane i na miejscu!!( W końcu TYLE.. kasy wydanej..musi się podobać!! )

A to że na forum dzienniki piękniste ..To prawda! Ale jak sami zaczniecie to tematy same się domagają opisania!!! Tu żadne talenta nie są wymagane- wykonawcy, dostawcy ( a propos, zapytaj ewentualnego dostawcę materiałowego o sprawność samochodu ,co to materiał będzie woził? Najlepiej badanie tech. pokazać? :) ) sami dostarczają tematów!!

Czasami wydaje mi się że im nudniejszy dziennik to wykonawcy klasa de LUX :D

No to tyle na przywitanie!! trochę wyszło ...

 

Czekam na ciąg dalszy opisu emocji..bo tych to przy budowie NIGDY nie brakuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 601
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak, to ten "modrzewiowy". Jest taki, że prawie nic nie musimy zmieniać. Tylko na górze jeden pokój pójdzie do podziału, żeby każda z dziewczyn miała swój. Projektant zaproponował nam jeszcze "modrzewiowy z wykuszem", w którym jest większy garaż. Ten wykusz uznaliśmy za zbędny (nad nim jest balkon), ale garaż bardzo nam odpowiada. Gdzieś trzeba trzymać samochód, sześć rowerów i parę innych rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w naszej forumowej rodzince :D

 

Pisz, pisz bo jak nie dla nas do poczytania i wsparcia duchowego, to warto dla siebie samej, na długie zimowe wieczory, jak juz ogień będzie trzaskał w kominku,a Ty z łezką w oku wspominać będziesz przygodę z budowaniem.

 

Ale mi semtymentalne zdanie wyszło - az się sama wzruszyłam :wink: :D .

 

Pozdrawiam i czekamy na c. d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się to ten projekt. Jest piękny chocby tylko dlatego, że to własnie ten. Wymaga pewnych małych poprawek na poddaszu. Ogrzewanie też miałoby być inne - pompa ciepła i podłogowe. Do tego jeszcze rekuperator. Jak będę (bo teraz to pisze mąż "Siłaczki") to robił gospodarczo, wyjdzie o połowę mniej :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pokój na dole nie jest wbrew pozorom dla nas, chyba że na starość, jak nam sił na schody nie stanie. Planujemy go dla Mamy Jacka, która z nami pomieszkuje od czasu do czasu nawet teraz (w bloku). Chcemy, żeby miała więcej swobody. Możliwe, że kiedyś zamieszka na stałe. Dlatego na poddaszu musimy wydzielić jeszcze jeden pokoik - duża sypialnia do podziału. Dziewczyny teraz dzielą ze sobą pokoje, młodsze mają kliteczkę 8-metrową, więc własny kąt, choćby mały jest ich marzeniem. Oczywiście wszystkie chcą mieć okna w dachu, żeby patrzeć na gwiazdy. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i PIĘKNIE!!! :D Tak ma być do przodu i z efektami!!

Nie raz juz było mówione coby jadaczką nie kłapać po próżnicy ( wedle drugiego chętnego) Nie Jemu było pisane zostać szczęśliwym posiadaczem!!Musi szukać gdzie indziej biedactwo ( he..he..he..)

TO WASZE MIEJSCE NA ZIEMI...WAM BYŁO PISANE... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...