Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom dla szóstki!- Komentarze


alfreda

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 601
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystkiego nalepszego w Nowym 2007 Roku, zdrowia, pomyślności i szybkiego zakończenia budowy życzy Andrzej z rodziną. Finiszujecie wspaniale i tak trzymajcie dalej. Mam prośbę czy mogłabyś wkleić zdjęcia z parteru chodzi mi o ujęcia całego przedpokooju, wiatrołapu, dużego pokoju i kuchni. Zależy mi bardzo na widoku przedpokoju z dwóch stron tzn. od wiatrołapu i łazienki. Widzę że zrezygnowaliście z drzwi do salonu (tak mi się wydaje) jaką macie szerokość otworu wejściowego? My planujemy otwór około 150cm szer. ale nie wiem jak to wgląda "na żywo". Interesowało mnie jak głośno pracuje rekuperator, ale już napisałaś o pierwszym biegu, a jak jest na wyższych? Ciekawi mnie to gdyż sypialnie są na górze i czy szum nie będzie uciążliwy w nocy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkim dziękuję. Co dzień są jakieś postępy, czasem niewielkie, ale cieszą. Jednak muszę przyznać, że jestem zmęczona. Troszkę...

 

Ze zdjęciami teraz trochę ciężko, rzadko świeci słońce, a w pochmurne dni niewiele widać. Ale zrobię, obiecuję.

Na razie drzwi do salonu nie będzie, ale potem zobaczymy. Otwór jest chyba 1,5 m, ale pewna nie jestem, muszę sprawdzić. Zdaje mi się, że był liczony na dwuskrzydłowe drzwi, wypatrzone kiedyś na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj siłaczko

Piszesz o niezłej gimnastyce przy malowaniu sufitów. Podpatrzyłem kiedyś u zawodowca jak malował wałkiem osadzonym na krótkim drążku. Od tego czasu sam korzystam z tej metody. On miał drążek teleskopowy o regulowanej długości, ja korzystam z drewnianego kija od szczotki, ale jest super, nie trzeba wchodzić na drabinę. Malowanie sufitu z podłogi jest o wiele wygodniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie bylo, a dzis patrze i podziwiam... :D Taki piekny dom sie zrobil!!! :o

Malo tego, juz maloanie w srodku, ladne tynki, grzejniki,elewacja, okna, drzwi, brama garazowa...No na prawde, jest czego gratulowac... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj siłaczko

Piszesz o niezłej gimnastyce przy malowaniu sufitów. Podpatrzyłem kiedyś u zawodowca jak malował wałkiem osadzonym na krótkim drążku. Od tego czasu sam korzystam z tej metody. On miał drążek teleskopowy o regulowanej długości, ja korzystam z drewnianego kija od szczotki, ale jest super, nie trzeba wchodzić na drabinę. Malowanie sufitu z podłogi jest o wiele wygodniejsze.

Powiedz to mojemu mężowi... Uznał za zbędny taki wydatek. Dba chłopak o mnie. :D Wie, że mam za mało ruchu. A tak mogę podbudowywać morale słodyczami i nie obawiać się zbędnych kilogramów. :D

 

Otwór drzwiowy do salonu zmierzyłam - 150 cm. Wydaje mi się, że dzięki temu jest trochę więcej przestrzeni na parterze, tym bardziej że ja tak się uparłam przy tej oddzielnej kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruntowaliscie czyms sciany?

Część gruntowałam, ale potem przy malowaniu wyszła jakaś nieudolność tego, bo w miejscach, gdzie gruntu było za dużo, farba nie chciała pokryć, jest trochę nierówności. Nie bardzo widoczne, ale ja to widzę.

Mieliśmy najzwyklejsze, tanie farby i przekonałam się, że one same są dobrym gruntem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Dziękuję za zdjęcia dają obraz całości a Ania z projektu nic nie widzi, musi mieć obraz "na żywo" :D, ja też :wink:

 

Powiedz to mojemu mężowi... Uznał za zbędny taki wydatek. Dba chłopak o mnie. :D Wie, że mam za mało ruchu. A tak mogę podbudowywać morale słodyczami i nie obawiać się zbędnych kilogramów. :D

No cóż... Jacek zadbał o darmowy Fitness Club :D

 

Patrząc globalnie 8) będziemy powielać praktycznie wszystkie Wasze zmiany w projekcie(szerszy otwór w salonie,zamknięta kuchnia,lane schody i spiżarka,rekuperator), dlatego tak dopominam się o zdjęcia i rady. Jesteście pierwsi i przecieracie szlak :D i tak Wam zazdroszczę macie już końcówkę, my dopiero stan zero :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...