Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom dla szóstki!- Komentarze


alfreda

Recommended Posts

Siłaczko GRATULUJE przeprowadzki :)

Jaku Was milutko i domowo :)

Oczywiście Wasze dziewczyny są wspaniałe :) tylko pozazdrościć takich dzieci :) Życze Wam dużo zdrówka i samych radosnych dni w nowym domku :)

Piknie dziękujemy. Chcialam powiedzieć:" i zapraszamy", ale pomyślałam, że daleko...

Ale jakby po drodze było... :D Na Kaszubach ślicznie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 601
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odkryłam dziś właśnie, że nasz dziennik był ponad 20 tys. razy otwierany. :o To znaczy, że jest trochę ukrytych czytaczy. Takich co zaglądają, ale się nie ujawniają. Rok temu ja sama ten proceder uprawiałam :oops: , a zima była długa...

Fajnie jest mieć taki dziennik, działa naprawdę mobilizująco. I podnosi morale, gdy się zagląda w zdjęcia mocno archiwalne... Wiem po sobie, że czasem działa też mobilizująco na czytających. :)

 

Czytamy ... czytamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłam dziś właśnie, że nasz dziennik był ponad 20 tys. razy otwierany. :o To znaczy, że jest trochę ukrytych czytaczy. Takich co zaglądają, ale się nie ujawniają.

 

To ja sie ujawnie. :D :D :D Przyznam sie, ze kibicuje Wam od poczatku budowlanych zmagan i ciesze sie ogromnie, ze udalo sie spelnic marzenie o wlasnym domu. Jak wszyscy jestem pod wrazeniem rodzinnej wspolpracy ( dziewczyny sa super !). Zycze Wam duzo szczescia !

Mam tez nadzieje, ze nie przestaniesz jeszcze pisac dziennika :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłam dziś właśnie, że nasz dziennik był ponad 20 tys. razy otwierany. To znaczy, że jest trochę ukrytych czytaczy. Takich co zaglądają, ale się nie ujawniają. Rok temu ja sama ten proceder uprawiałam , a zima była długa...

 

wpadłam na ten sam pomysł ujawniania się :lol: :lol: :lol: :lol:

od dawna czytam Twój dziennik, a dziś przy przeglądzie mój syn odkrył, że będziemy mieć podobną antresolę przy schodach i.... awantura! Bo czyżby TAM miał stać komputer (a miał w naszym zamiarze) :-? 8) - wniosek z tego, że dziewczyny są "mniej awanturujące" się :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłaczko GRATULUJE przeprowadzki :)

Jaku Was milutko i domowo :)

Oczywiście Wasze dziewczyny są wspaniałe :) tylko pozazdrościć takich dzieci :) Życze Wam dużo zdrówka i samych radosnych dni w nowym domku :)

Piknie dziękujemy. Chcialam powiedzieć:" i zapraszamy", ale pomyślałam, że daleko...

Ale jakby po drodze było... :D Na Kaszubach ślicznie... :D

 

 

Pewnie kiedyś skorzystam z zaproszenia :)

A jakbyście się kiedys zapędzili w góry to też zapraszam :)

Co do niedokończonych rzeczy to znam ten ból, jakoś tak przestaje przeszkadzać :wink: :)

Z naszym psem zrobiło się to samo w bloku pyska nie otwierał a w domu szczeka jak najęty, widocznie zwierzaki czują zew natury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Siłaczko co słychać??? jak tam kuchnia???? Jak moje ulubienice z pięknymi warkoczami???

Pozdrawiam wiosennie

 

Zmobilizowałam się. Napisałam. Wychodzi na to, że jestem nie tylko niedzielnym kierowcą, ale też niedzielnym forumowiczem. Fatalnie... :(

 

Właścicielki warkoczy namolnie domagają się zdjęć. W głowach im się poprzewracało... :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie ujawnie. :D :D :D

Mam tez nadzieje, ze nie przestaniesz jeszcze pisac dziennika :wink: :D :D

O matko, ale się porobiło! Nie miałam zamiaru nikogo wywoływać do tablicy, przysięgam. To próżność tylko. :wink:

 

Co to za czasy nastały, że się ludzie w wirtualnej rzeczywistości spotykają. :o

 

Moja mama jeszcze nas nie odwiedziła w nowym domu, a na ponawiane kiedyś tam zaproszenie powiedziała: "Ale już widziałam, jak mieszkacie - w komputerze.":o :D

No i wiem, że zaglądają tu nasi farbowani "Angole", co w Londynie siedzą, a za Polską tęsknią. :D

 

W dzienniku jeszcze pewnie od czasu do czasu coś skrobnę, bo i budowa jeszcze nie skończona. :-?

Teraz ruszam w teren, bo jak patrzę przez okno, to ustawiam ostrość na dal, żeby najbliższego otoczenia nie widzieć. Mam zamiar mieć ogród. :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: w którym sklepie internetowym kupowaliście rury odkurzacza? I jakie to są drzwi wejsciowe? PCV, stalowe czy drewniane? Jaki producent?

Rury były kupowane w Gdyni - ALICJA PPHiU Paweł Hołownia, tel. 501 034 156.

 

Drzwi wejściowe są stalowe, produkowane przez KMT w Kobylnicy koło Słupska. U nas na Pomorzu do kupienia w każdym sklepie oferującym drzwi. Tylko ceny są różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłaczka, kuchnia w domu to fajna rzecz :D . Gdy ją urządziliśmy cieszyłam się jak dziecko i nadal się cieszę, wspominając mycie garów w wannie. Chociaż ostatnio znalazłam nowy powód do uciech - pralnio-suszarnio-prasowalnię. W sumie nowe bardzo cieszy.

A teraz chyba najbardziej cieszy słonko i ciepełko na podwórku, i te kwiaty wyrastające z ziemi. Fajnie, że masz takie chętne do prac ogrodowych dziewczyny :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 months później...

Ale fajny dziennik. Trafiłem przypadkiem po raz drugi i po raz drugi bardzo mi się mile czytało. Akurat miałem budowlanego doła, ale poprawił mi się humor od razu - że jednak można.

 

Świetnie Wam poszło - gratuluję!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Stan ogrodu jest póki co taki mniej więcej, jak stan naszych finansów, czyli fatalny. Z tym że ogród rokuje jakieś nadzieje... :wink:

Przewidywania w pełni się sprawdziły.

Byłem, widziałem i mogę zaświadczyć. Otoczenie domu jest nie do poznania :) (ostatnio byłem tam ponad rok temu).

Gratuluję :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...