Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom dla szóstki!- Komentarze


alfreda

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 601
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Architekt wczoraj dał się dorwać telefonicznie i obiecał, że się odezwie niebawem. Mam nadzieję, że przyzwoitość nie pozwoli mu na zbyt długie "niebawem". To, że nie pracował w święta, wcale mnie nie dziwi, ale tu już nowy rok puka. :o

Maggie! Bardzo bym chciała zobaczyć realizację domku modrzewiowego... Szukałam na forum, ktoś kiedyś pytał o to samo - bez odzewu. A mnie to nie daje spokoju. Nie potrafię sobie wyobrazić ani wielkości, ani tym bardziej wnętrza. Strasznie tym nudzę Jacka. Kiedyś nawet zatrzymaliśmy się w drodze ze Słupska przy nowowybudowanym domku, bo mnie się uwidziało, że to ten. Był podobny... Zresztą i tak zabrakło nam odwagi, żeby zapytać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Shrek (mąż Siłaczki). Nie chce mi się przelogowywać. Mamy kilka ofert na pompy ciepła. W zależności od konstrukcji ceny też są różne. W tej chwili chyba najbardziej skłaniałbym się ku firmie Wassermann http://www.wassermann.pl. Chcą robić razem z ogrzewaniem podłogowym w dobrej (stosunkowo) cenie. Telefon do nich: 604174058. Obecnie czekam na ofertę od nich, bo to co wiem, to tylko po 20-minutowej rozmowie telefonicznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no działka prezentuje się okazale.Będzie miejsce na wszystkie wymarzone ogrodowe zachciewajki - i dużo do zagospodarowania, ogromne pole do popisu.Ja nie mogę się doczekać prac w swoim ogródku.Zrobiłam sobie cały plan - gdzie co będzie rosło(stosownie do rodzaju ziemi -wszystko rozrysowałam.Miałam bardzo wiele przyjemności

planując wszystko i rozrysowując . :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

I ja Was witam, jako, że mnie tu jeszcze nie było. Ja z mężem również szukam kotła na paliwo stałe. Biorę pod uwagę głównie eko-groszek, jeszcze po głowie chodzi mi palnik na owies, ale to już w przyszłości. Jesteście zainteresowani kotłem Kostrzewy, kurczę, wiele niepochlebnych opinii było o tym kotle na forum. Poczytajcie i zadecydujcie. My sami szukamy intensywnie, bo na wiosnę będziemy robić instalacje a codziennie mamy innego faworyta.

Pozdrowionka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrek, tyle już kotłów zobaczyliśmy, że na początku już myślałam, że na nic się nie zdecydujemy. Oglądaliśmy Zębca, Hefa, Elektromet, Linga, Żywca, Sasa i żeliwne Kielara i Linga Combi. Te stalowe (dla naszego domu potrzebny kocioł o mocy 35 KW, 260 m2) oscylowały w granicach około 8,5 tys. zł. Hef jest sporo drożsży. Za to stosunkowo niewielka jest różnica między stalowymi kotłami a żeliwnymi ok. 1,5 zł, z tym, że te żeliwne mają ponoć mniejszą sprawność. Obecnie rozważamy zakup Żywca lub Sasa (ten ostatni porządnie wykonany i stosunkowo niedrogi). A Ty jakiego masz faworyta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...