Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom dla szóstki!- Komentarze


alfreda

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 601
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To ja moze na temat budowy!Strop: W naszym wypadku "lany" wyszedł taniej o jakieś niecałe 6 000PLN)Różnica między wyceną z hurtowni, a kosztem wykonania monolita- zmiana nastąpiła w trakcie budowy, za przyczyną sugesti wykonawcy) Ale to wszystko zależy od rosztawu ścian i innych dyrdymałów!!Więc może być różnie!!Dach: Moje marzenia, wyobrażenia na temat wyglądu dachu zostały zweryfikowane poprzez cenę!!Dachóweczka która gości na moim dachu jest kupiona z tzw. promocji( cena mojej wymarzonej 4,68PLN a cena zakupionej niecałe DWA ZŁOTE!!! -koszt dach. podstawowej) Wykonawca dachu- Podwykonaca hurtowni dachówkowej i wzwiązku z tym 7% Vat Na całości :D Tak to się mają wybory do realiów.....

Przyłączam się do zachwytów nad makietą!!! Moją "zasiedlił' kot, rozwalając dach i parę dni w niej zamieszkiwał!!!Nic nie dało się uratować :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłaczka, jeœli chodzi o strop, my też mamy wylewany. W przeliczeniu do stropu akermana (taki braliœmy pod uwagę) wyszedł taniej. Roboty trochę więcej, bo trzeba go w całoœci zadeskować. Gdybyœmy robili jeszcze raz, zrobilibyœmy taki sam, zwłaszcza, że jest cieńszy od tych gęstożebrowych. U nas były robione trzy stropy, więc to dodatkowo sprawiłoby, że dom byłby jeszcze wyższy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc już to zauważyłaś? :-? No cóż, tak sobie myślę, że czas chyba zacząć, bo rzeczywiście nie mam tu jeszcze swojego miejsca. No i chyba czas ku temu sposobny, jako że właśnie skończyłam moją makietę (oj napracowałam się bardzo). A dziś jeszcze mam dodatkową motywację, ponieważ właśnie dowiedziałam się, że zdobyłam wyróżnienie i nagrodę za opinię o projekcie mojego domku (biuro archon). Nagrodą jest projekt altanki i kolornik do mojego domu na płycie CD.

Obiecuję, że w weekend zrobię zdjęcie mojej makiety i zadebiutuję na forum jako "dziennikarz". Nawet mam już jakieś przemyślenia w związku z mim przyszłym dziennikiem, ale o tym później.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o ten optymizm, to niestety, zaczyna mi go brakować jak spoglądam przez okno. Staram się więc nie spoglądać, a skupić się na sprawach dużo przyjemniejszych, jak np. dzisiejszej wygranej i paru dobrych wiadomościach, jakie otrzymałam w tym właśnie tygodniu. Oczywiście nie mogę pominąć tutaj również tego forum.

:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p

A wiosna i tak już niedługo przyjdzie. Mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś jeszcze mam dodatkową motywację, ponieważ właśnie dowiedziałam się, że zdobyłam wyróżnienie i nagrodę za opinię o projekcie mojego domku (biuro archon). Nagrodą jest projekt altanki i kolornik do mojego domu na płycie CD.

Gratulacje! :D To już teraz MUSISZ pisać! Jedną czytelniczkę już masz, tak awansem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skucha :oops: :oops: Zmylił mnie balkon nad wykuszem... Ten dom, o którym pisałam, to GLX15 ze studia Atrium - zajrzyj na stronę, byłam przekonana, że to ten właśnie przeprojektowany przez waszego architekta.... Dopiero kiedy pooglądałam projekt na stronie archonu ... To nie ten :cry: .Ale nic to! Jeśłi tylko natknę się na wasz projekt- zdjęcia macie jak w banku!! Mam nadzieję Shrek, że nie sprawiłam przykrości? Wiem, jak bardzo chciałoby się popatrzeć na wymarzoną budowlę, dotknąć, skorygować, czegoś się dowiedzieć.... Przepraszam :cry: :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...