Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zapraszam do PIWIARNI ..... klubowej


Jerzysio

Recommended Posts

"Specjalek", to chyba dość znane piwo. U nas na granicy Kujaw i Pałuk można je dostać bez problemu. Pamiętam będąc jeszcze w wojsku piłem BOSS-a z Browaru w Witnicy. Nie mam pojęcia jak to piwo smakuje teraz, ale smak tamtego pamiętam do dziś.Było naprawdę dobre....

POZDRAWIAM.

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja piłęm SPECJAL-a !!! ....jakiś czas temu to nawet cąłymi beczkami!!!;);)......to były czasy....eeech.....teraz to kulturka .....nwet ze szklaneczki;)

 

jak byłem w wojsku ( Pruszcz Gdański ) to idąc na kolację z tzw. plutonu (ochrona sztabu pułku ) na kompanię , zachodziliśmy na " Smródkę " . " fajna knajpka " po prostu większy kiosk z wyszynkiem na zewnątrz . ale co najlepsze ta " Smródka " to małe pole irygacyjne , tak że do talety nie było daleko po prostu przez płot . ale piwo było wspaniałe . oczywiście Elbląskie . tak się wtedy nazywało . a w Gdańsku było tylko Gdańskie - berbelucha z wody wodociągowej , a wiem bo mieszkałem przy samym browarze .

a co do Elbląskiego , potem je nazwali EB . do dzisiaj jest to z czerwoną etykietką . Specjal jest nawet , nawet ale straaaaasznie moczopędny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.leszek-znin.pl/klub/leszek_6.jpg

To jeszcze jedno z naszych regionalnych piwek. Idealnie smakuje z beczki podczas letnich festynów..., choć ambrozją może nie jest.

Co roku na Festynie Archeologicznym w Biskupinie Browar " Leszek " ze Żnina organizuje w czasie trwania festynu pokazy warzenia piwa.

W ciągu 9 dni prowadzony jest cały proces technologiczny i w ostatnim dniu festynu zwiedzający mogą skosztować młodego piwa uwarzonego na ognisku.

To Na Zdrowie!!!!!!!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...