Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zapraszam do PIWIARNI ..... klubowej


Jerzysio

Recommended Posts

Grzane piwko z miodem goźdźikami i jeszcze jakimiś cudami na Krupówkach po wycieczce, jeździe na sankach i.... kurcze wypadało by napisać że po narciarskich szaleństwach, ale kłamać że potrafię na tych 2 deskach śmigać to nawet tu nie będę :roll: OJjjjjjjjjj ale mam smaka........ a w domku nawet zimnego piwka, nie ma..... :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co do piwa z jajkiem to z racji swojego zawodu (aptekarz jestem) uwaga co do wykonania

wciorstek napisała że z jajkiem robi się mętne (jest to mormalne zjawisko jak doda się zółtko do gorącego (ponad 40 stopni)piwa. Po prostu ścina się białko.

Ja to robię inaczej grzeję piwo, jak ktoś lubi ok można z goździkami. W tym czasie robię kogel-mogel (rozcieram zółtka z cukrem ale wpadł mi teraż do glowy pomyśł muszę spróbować z miodem) i do tego dodaję PORCJAMI gorące piwo, Tzn na początku dodaję trochę piwa i mieszam je z koglem moglem aby podgrzać jajka i dopiero potem resztę piwa cały czas mieszając powstaje cudowny kremowy napój. Działa wspaniale sam używam go przy lekkim przeziębieniu ( Inne leki zostawiam na później :lol: :wink: ) i jak to mówi mój kolega przy toaście SMACZNEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...