Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zapraszam do PIWIARNI ..... klubowej


Jerzysio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piękna ta pierwsza reklama :D

12 liitrów piwa dziennie zapewni siłę do pracy i orzeźwi :wink: :o

Ciekaw jestem z którego roku jest ten plakat. Przypuszczam, że to przełom lat '40 i '50 ubiegłego wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ja stawiam -mam imieniny! :lol: Tylko czemu mój mąż o tym niepamięta? ( :x upije się na smutno :cry:

 

Nie rób tego, czyli nie upijaj się na smutno. Jeśli już musisz, upij się z nami na wesoło. :D

A jesli chodzi o męża, może jakoś dyskretnie mu przypomnisz o dzisiejszym święcie?

Ewentualnie daj jakiś namiar na niego na priva. Nr kom. lub maila. Zadzwonię lub napiszę bezosobowo z pytaniem, czy wie, kto obchodzi dziś imieniny.

A tak prywatnie to wszyskiego najlepszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku gratulacje :D

A tak trochę pomarudzę, czy zamiast tego brytyjskiego mozna prosić o coś naszego. Wybredny nie jestem byle nie Wojak :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może był zmęczony. Zaraz powiesz, że męska solidarność i sexiizm :wink:

Może jakieś świece, otwarta butelka wina i fajna kolacja na stole, i delikatnie go obudź, musnieciem warg...

No nie, dżempel, dalej nie bedę podpowiadał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku sliczne dzięki za wsparcie -nie jestem zła na niego.Jesteśmy bardzo udaną parą .Wiem co do mnie czuje i okazuje mi to - tylko my baby mamy takie coś w sobie żebyśmy chciały żeby ON pamiętał te swięta które są związane ze mną (bo o wszystkich innych my pamięatmy) MOŻE powinnam mu przypomnieć , ale jest mi tak strasznie przykro-smutno ,że jak tylko spojrze to mi łzy napływają do oczu ( w tamtym roku też zapomniał) i najgorsze bo mu tego niepowiem ,żeby mu niebyło przykro bo robi to niecelowo. Zaraz mi przejdzie -przecież to głupta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię doskonale. Rok temu moja druga połówka zapomniała o moich urodzinach. Było mi smutno. Odebrałem całą masę telefonów od znajomych, a ona nic. Ale skończyło się całkiem przyjemnie czego i Wam życzę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie moje ulubione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

dżempel Ty się nić nie martw w całym Pubie aż huczy o Twoim święcie! :p Tylko jeden chłop nie pamiętał, a ja Ci gwarantuję, że pamiętał tylko zapomniał :oops: :roll:. Przyjmij i ode mnie moc serdecznych życzeń i oby Ci się spełniły najskrytsze marzenia 8) :D 8) .

No to z piwnym :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie moje ulubione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

dżempel Ty się nić nie martw w całym Pubie aż huczy o Twoim święcie! :p Tylko jeden chłop nie pamiętał, a ja Ci gwarantuję, że pamiętał tylko zapomniał :oops: :roll:. Przyjmij i ode mnie moc serdecznych życzeń i oby Ci się spełniły najskrytsze marzenia 8) :D 8) .

No to z piwnym :wink: .

Dżempel, podpisuje się pod tym co napisał Andrzej. Bądź z nami póki nie obudzisz małża :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...