Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piece na ekogroszek z zasobnikiem!?


Barti4

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja mam gdzieś jeszcze sito którego używałem do przesiewania popiołu w którym miałem jednocześnie niespalony węgiel i spieków mnóstwo. dopiero jak na to forum trafiłem to mi się poprawiło i to znacznie. domek mały a piec palił więcej niż teścia w 300metrowej kamienicy, pomijam że teść swój zarżnął ale to nie miejsce na takie opowieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość popłaca, a i to forum jest często odwiedzane.

 

Dobrze, że założyłeś wątek o kotle, który posiadasz.

Masz już pewne doświadczenie i mam nadzieję,że starczy Ci czasu, nerwów i ochoty na aktywny udział w forum.

 

W kilka osób pomożemy :) a innym też się chyba przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie oczywiscie ze bede tu wchodzil bo dzieki wam jakos jeszcze mam nadzieje ze to wszystko dziala

 

spokojnie i tylko spokojnie i będzie działało i to nawet dość dobrze, ważna cierpliwość i metoda małych kroków. Jesteś w lepszej sytuacji bo korzystasz już z pmocy bardziej doświadczonych. ja nie miałem tej przyjemności i bywało że jak wlazłem wieczorem do piwnicy z kartką długopisem i stoperem to wychodziłem grubo po północy, bo nie miał mi kto doradzić więc była metoda prób i BŁĘDÓW niestety

Trzymam kciuki za Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zamiar kupić piec defro duo uni.Tylko nie mamy pojęcia jaki sterownik do niego kupić.Czy możecie coś poradzić.

 

Oni mają Tech-y jak są z pid, to ponoć wymaga to dostawy do Tech-a i doboru softu pod właściwą pracę zestawu.

Współpracuja z ta firmą stąd odpowiadają za taki a nie inny zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś więcej....

Potrzebny nam dobry kocioł z dużym rusztem wodnym, a ten ma.

 

Taki sam spory ruszt wodny znajdziesz w Skam-P Premium, jeżeli Ci na tym zależy.

Można go wówczas wybrac z Ognikiem PID, RT09pid, Cobrą czy eCoalem

 

Tamta firma korzysta z konkretnego producenta sterowań i pewnie możesz tylko wybrac z zakresu wersji dostępnych sterów tego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarecki nie przesadzaz przypadkiem w ciągłej reklamie SWOJEJ firmy???? jeszcze jakbys polecił ze 3-4 kotły to siedziałbym cicho.. a ty ciągle wypychasz SWOJ towar!!!!

Ja dołożę do Skampa jeszcze kocioł Tilgnera EKR z rusztem wodnym oraz do wyboru z sterowaniem Cobra lub eCoal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarecki nie przesadzaz przypadkiem w ciągłej reklamie SWOJEJ firmy???? jeszcze jakbys polecił ze 3-4 kotły to siedziałbym cicho.. a ty ciągle wypychasz SWOJ towar!!!!

 

A Tobie nie przeszkadza, jak kolega poleca ogniwo, albo jak Ty w każdym wątku pocinasz z brulim czy ecoalem

Mimo,że wątków o ogniwo jest 3, wątków o rbr 2, wątków o ekr 2, wątków o ecola i bruli w sumie 3.

Jeszcze mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tobie nie przeszkadza, jak kolega poleca ogniwo, albo jak Ty w każdym wątku pocinasz z brulim czy ecoalem

Mimo,że wątków o ogniwo jest 3, wątków o rbr 2, wątków o ekr 2, wątków o ecola i bruli w sumie 3.

Jeszcze mało?

 

Ja jako zwykły user moge sobie polecać co zechce, ale nie TY!! jako osoba zatrudniona w firmie która produkuje kotły, i współpracująca z firmą która wsadza sterowniki do tych kotłów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...