Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piece na ekogroszek z zasobnikiem!?


Barti4

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uważam, że jeśli się coś publicznie deklaruje, warto dla zachowania pozytywnego wizerunku wlasnej osoby dotrzymać słowa...

 

--> Piotrek42

Wpis jest z roku 2013-go. Mamy 2014-y.. To jak z tym wariatem?

Jeśli nie sprawdziłeś sam sterownika to ile są warte Twoje wypowiedzi o nim?

 

 

Chłopaki dajcie spokój Piotrek to już z każdym tu walczył pewnie nawet sam ze sobą, wszystko co jest związane z SEKOM-em i JARECKIM jest bee i koniec nie warto strzępić języka na przepychanki bo o jakiejkolwiek twórczej rozmowie nie ma co marzyć jedynie popajacować można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączenie z pokojówki pompy C.O czy otwarcie zaworu to w zasadzie dla pieca jeden czort bo zareaguje tak samo. Martinos nie napisał dlaczego jest to porażka ale domyślam się że chodzi o opóźnioną reakcje kotła i jego przeciągnięcie lub spory spadek temperatury. Jeśli tak, to mając sygnał z pokojowego można natychmiast podjąć jakieś działania i te skutki złagodzić.

Załączanie z pokojówki kotła (sterownika),a nie pompy pompa za zaworem ,którym też może sterować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dajcie spokój Piotrek to już z każdym tu walczył pewnie nawet sam ze sobą, wszystko co jest związane z SEKOM-em i JARECKIM jest bee i koniec nie warto strzępić języka na przepychanki bo o jakiejkolwiek twórczej rozmowie nie ma co marzyć jedynie popajacować można.

 

NIe tylko... :lol2: widziałes żebym przez ostanie poł roku czepiał się Jareckiego???? wkurzają mnie tylko chamskie reklamy...QIM dodaj że wpis jest z sezonu grzewczego 2013/2014r i napisałem wczesniej że w tym sezonie nie dam rady i nie mam czasu...tak gwoli ścisłości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm .... animuss A to ci nie przeszkadza pewnie.......

Co cię czytam to mi się jawisz jako garbaty kurdupel który kulejąc i rozkładając ręce zaprasza mnie na pokoje rozganiając zarazem resztę pospólstwa. Mam alergie na takich więc idź bujaj dzwonki na zachrystię.

.

 

Ja mam alegrie na takich własnie małych cwaniaczków....o mentalności sprzedawców samochodów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Piotrek42

 

Miło by było, gdybyś odpowiedział na pytanie.

BTW wiesz, mam taka zasadę, że najpierw pytam właściciela nr telefonu, czy się zgadza, abym go udostępnił osobie trzeciej...

 

Że co ?że kilku użytkowników na forum reklamuje bubla????przeciez to oczywiste...no popatrz, pewnie bym się nie domyslił i podałbym nr fona na publicznym...chodzi szanowny kolego o to, że jak będę się chciał o coś kolegi Suspensera zapytać, to po prostu zadzwonię i się zapytam, następna sprawa każdy może miec inne opinie ze jemu może ster pasować mi....akurat nie musi..no i na koniec.... zobacz na jakim sterze jedzie ten kolega....jakoś nie widzę tego super hiper reklamowanego przez userów forum boleckiego sterownika... pewnie zbieżność ników z FM i forum Boleckiego jest zupełnie przypadkowa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Piotrek42

 

Nie rozumiem, po co się więc powtarzasz. Nie sprawdziłeś -nie wiesz...

Wystarczy Ci opinia tego człowieka?

 

 

 

 

 

Może jednak nie chcesz, bo powtarzasz te same frazesy...

 

QIM daj spokój, jak SUSPENSER testował Cobre i spalanie pulsacyjne WłodkaPID i też pochwalił była ta sama jazda tak że sensu brak naprawde.:wiggle: są ciekawsze tematy niż Piotrek42 i jego problemy emocjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie maiłem czasu os rana ale widzę że stare powiedzenie zawsze na czasie:

Walnij pięścią w stół a "święta trójca natychmiast się odezwie" hehe.

Jeden drugiemu w dupę włazi i mydlić się nie musi, hehe

Bolek, E-S ma swoje forum, widziałeś żeby ktoś z nich tu sobie darmową reklamę urządzał ?

Widać trzeba gdzieś zaistnieć.

Powinniście cała "WIELKA TRÓJCA" bana dostać za reklamę na forum ogólnopolskim.

Ja jestem malutki, stać mnie.

A Was ? "ORŁY FORUMOWE" nie ?

Najdupnieszy producent producent sterowników ślizga się za free mając swoje forum, najdupniejszy producent kotłów ślizga się za free, a już o złotym wunglu spod Wieliczki nie wspomnę który mając kopalnię pod nosem sprzedaję drożej jak ja Wesołą.

Panowie, tacy z Was biznesmeni a nie stać WAS za reklamę zapłacić ?

Siara !!!!

Naciągacze !!! ze "świętej trójcy" !!!

Wstyd !!!

Wasze machloje są widoczne od dłuższego czasu na tym forum, jak pięknie ułożyliście się między sobą panowie.

Edytowane przez karoka65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QIM daj spokój, jak SUSPENSER testował Cobre i spalanie pulsacyjne WłodkaPID i też pochwalił była ta sama jazda tak że sensu brak naprawde.:wiggle: są ciekawsze tematy niż Piotrek42 i jego problemy emocjonalne.
oj zapomniałeś dodać że również testowałem Pumę....( nawet w jednym czasie je testowaliśmy..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Piotrek42

Dlaczego zatem bubel? Potrafisz uzasadnić własne stanowisko? Używałeś ten sterownik? Czytałeś negatywne opinie?

W opozycji do powyższego stoi to, co Ci zacytowałem; dla mnie dziwne jest, że ktoś niezwiązany z kliką producenta pisze sterownikowi SPP laurkę na forum publicznym, jeśli to taki "bubel".

Dlaczego Suspenser używa bruli? Zapytaj go, w końcu znasz go osobiście, zamiast za niego odpowiadać.

Popatrz: ja mam ten sam avatar na forum boleckiego. Literki w nicku też te same :) Nie mam powodu by się ukrywać.

Edytowane przez QIM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Piotrek42

 

Dlaczego Suspenser używa bruli? Zapytaj go, w końcu znasz go osobiście, zamiast za niego odpowiadać.

 

:sick:

 

Raczej na razie się nie dowie :confused: chyba że..............

 

*******************

Dyskusja nie na temat, nic nie wnosi, do posprzątania albo na odpowiedni wątek, :bye:

Edytowane przez dziubek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie maiłem czasu os rana ale widzę że stare powiedzenie zawsze na czasie:

Bolek, E-S ma swoje forum, widziałeś żeby ktoś z nich tu sobie darmową reklamę urządzał ?

Widać trzeba gdzieś zaistnieć.

Powinniście cała "WIELKA TRÓJCA" bana dostać za reklamę na forum ogólnopolskim.

Ja jestem malutki, stać mnie.

Mają swój temat, nie mają WIELKIEJ TRÓJCY, mają 12 i albo i więcej apostołów. I co w związku z tym?

 

Najdupnieszy producent producent sterowników ślizga się za free mając swoje forum.

Czuje się zobowiązany do odpowiedzi to odpowiadam i robię to prywatnie a nie pod przykrywką szemranego marketingu. Jeśli złapiesz mnie choć raz na tym że proponuje komukolwiek zakup, albo wręcz odradzam zakupy konkurencyjnego urządzenia to w tedy pogadamy.

 

Panowie, tacy z Was biznesmeni a nie stać WAS za reklamę zapłacić ?

Wasze machloje są widoczne od dłuższego czasu na tym forum, jak pięknie ułożyliście się między sobą panowie.

Jak się ułożyliśmy?,

Nie tak dawno jechałeś po Novy! że non stop siare robi, podziękowałeś mu za reklame w myśl zasady "nie ważne jak gadają, ważne że gadają". W tej chwili obydwoje z Piotrkiem robicie to samo.

 

Tak cię to boli że ktoś opisuje to co robi i piszę prawdę?, Współczuje ci. Zobacz sobie na posty choćby MIQa i być może w tedy dotrze do ciebie jak daleko jesteś od prawdy i co chłopina na FM wypisuje- samo lokowanie produktu, prawda?.

Dobrze że nie siedzisz w temacie dłubania przy zwykłych zasypowych bo pewnie byś tak samo w tej kwestii sapał.

 

 

Jest cos takiego jak pozycjonowanie i AdWords- przynosi lepsze efekty. Nick jest taki aby każdy z daleka widział że jest ryzyko pociśnięcia przeze mnie kitu. Gdybym miał zamiar to robić zaczął bym od wyboru innej nazwy.

Tak że wypadało by może dać sobie na luz bo zaraz faktycznie moderator się przyda.

Edytowane przez bolek_bolecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek jak Instalco wykupiło sobie Profil Na muratorze po jakimś czasie z tego co Wiem dostali odpowiedź że producent nie może mieć nawet profilu a Ty sobie piszesz co chcesz i gdzie chcesz. Wiadomo kim jesteś i co robisz.

Z czystej przyzwoitości względem czytających wypadałoby się ujawnić,

Ja jak napisałem 4 lata temu na forum że mój klient który kupił wegiel, to czy tamto, chcieli mnie ukrzyżować że robię sobie darmową reklamę.

Myślę że ostatni raz dałem zarobić Budowii, bo i po co skoro jak widać teraz wszystko można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

obydwoje z Piotrkiem robicie to samo.

 

 

Od Piotrka to ty się odstosunkuj!!! Piotrek odkąd istnieje na forum . to pisał, pisze i będzie pisał to co mysli.... ( jest wolność i mamy demokracje )Karoka on wszystko chce za free nawet forum sobie zrobił na darmowych skryptach....(pewnie sam nie umie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, i to jest przeciętna Polska mentalność, mi dokopali to już muszę dokopać.

Wiadomo kim jestem i co robię więc... ujawniać się nie muszę. Wspomniałem wyżej że nick jest taki aby skojarzyć i wziąć poprawkę na ewentualne "lokowanie produktu". Nie jest to stricte nazwa firmy, nie mam wklejonych linków, nie zamieszczam dziwnych treści. Napiszę jeszcze raz nikomu nie proponuje zakupu i nie udowodnisz mi tego bo do tego nie doszło i nie dojdzie.

Ewentualnie pokaż mi w którym miejscu łamię regulamin forum.

 

Od Piotrka to ty się odstosunkuj!!! Piotrek odkąd istnieje na forum . to pisał, pisze i będzie pisał to co mysli.... ( jest wolność i mamy demokracje

Pozornie Piotruś, pozornie. Za taką demokracje możesz beknąć.

 

Karoka on wszystko chce za free nawet forum sobie zrobił na darmowych skryptach....(pewnie sam nie umie...)

Poczytaj o warunkach licencji jak masz jakieś wątpliwości.

Ty pewnie chleb robisz sam bo potrafisz a, rower sobie z drewna wystrugałeś?

Edytowane przez bolek_bolecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jesteś takim małym oszuścikiem który wstydzi się przyznać kim jest i co robi a czaruje czytającym forum swoim produktem.

Bolecki nie pierdziel mi o regulominach.

Jesteś cwaniaczkiem szukającym rozgłosu na forum ogólnopolskim.

Widocznie Twoje jest tylko oblegane przez znajomych poklaskiwaczy.

Aha, nic nie mam do Twojego sterownika ale to co zaczęliście urządzać tutaj w trójkę na forum stało się już mocno zauważalne.

Z resztą skąd taka Twoja aktywność ostatnio tutaj,

Koledzy doradzili że reklama tutaj jest bardziej skuteczna ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...