Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piece na ekogroszek z zasobnikiem!?


Barti4

Recommended Posts

Od Piotrka to ty się odstosunkuj!!! Piotrek odkąd istnieje na forum . to pisał, pisze i będzie pisał to co mysli.... ( jest wolność i mamy demokracje )Karoka on wszystko chce za free nawet forum sobie zrobił na darmowych skryptach....(pewnie sam nie umie...)

 

Niby piszesz... Ale bezstronny całkowicie też nie jesteś - tak mogę napisać. W 2011r otrzymałeś za free Bruliego(podobnie jak Karoka i Suspenser) i do tej pory prawdopodobnie na tej zasadzie go użytkujesz. Jeśli jest inaczej - to Cię przeproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niby piszesz... Ale bezstronny całkowicie też nie jesteś - tak mogę napisać. W 2011r otrzymałeś za free Bruliego(podobnie jak Karoka i Suspenser) i do tej pory prawdopodobnie na tej zasadzie go użytkujesz. Jeśli jest inaczej - to Cię przeproszę.

 

Chcesz fakture zakupu??? użytkowanie miałem na sezon grzewczy -pozniej zakupiłem na własnosć.Dlaczego?? zeby moc pisac to co mi się podoba...i żeby nikt nic mi nie zarzucił... taka była umowa...

Edytowane przez Piotrek42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej - przy takim stanie dyskusji można założyć z miejsca, że temat SPP stanie się spamowym ściekiem. Są mistrzowie w tej dziedzinie i z pewnością z tej okazji skorzystają. Są tematy, które są tego najlepszym dowodem.

 

No jak widać wielkim wizjonerem nie trzeba być... Te same osoby. Te same argumenty (kopiuj/wklej?). Ten sam mechanizm.

Temat spuszczony w kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej - przy takim stanie dyskusji można założyć z miejsca, że temat SPP stanie się spamowym ściekiem. Są mistrzowie w tej dziedzinie i z pewnością z tej okazji skorzystają. Są tematy, które są tego najlepszym dowodem.

 

.

 

To nie jest temat o SPP (temat o SPP ma swój wątek) ten temat ma Tytuł Piece na ekogroszek z zasobnikiem!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARTINOS hehe dawno mówiłem żeby wprowadzić troche dyscypliny na forum ale każdy ma to w d... jakby wywalic stąd osoby zainteresowane sprzedażą to zostało by może z 10 hobbystów :) a jakby forum było bardziej restrykcyjne i pilnowało tematów wątków to wszystko byłoby OK ...a tak każdy kto chce coś sprzedać na forum (albo rozreklamować dany towar) wpada na najbardziej poczytne wątki i spamuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ?

A np. kobra, jarecki czy bolecki to nie ludzie z branży ( tylko ten watek ) ?

Chyba jeszcze bardziej niż ja są z branży.

Popatrz na forum ilu takich się ślizga i to wg. Ciebie jest ok ?

Siedzę tu dość długo żeby się zorientować kto czym pachnie.

Czy to ja jestem z innego świata czy Ty wyznajesz jakąś inną "wiarę" ?

 

Jeśli o wiarę chodzi...Wierz mi, że jeśli Ty potrafisz rozpoznać marketingowca forumowego - inni o podobnej inteligencji też to potrafią. A wywoływanie wojenek niczemu nie służy - dla osób postronnych jest niczym przerzucanie się inwektywami przez tuzów z lewej i prawej strony sceny politycznej.

Zrób tak, jak każdy uczciwy - widzisz łamanie przepisów - zgłoś to. Nie prowokuj sprzeczek - osoby naprawdę niezwiązane z branżą będą Ci wdzięczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem info z Boleckim + staram się śledzić jego forum. Oferował mi ster na testy ale nie brałem. Wolę potestować na poprawionej instalacji.

Planuję przejście na palenie ciągłe lub prawie ciągłe. Teraz pod pokojówkę mam podłaczony piec. I działa to na zasadzie włącz/wyłącz cały piec. Wg mnie to nie jest dobre rozwiązanie. Chcę zrobić aby pokojówka sterowała pompą CO --> włącz/wyłącz. Ale tutaj niestety muszę jakoś opanować grawitację. Przy wyłączonej pompce zawór różnicowy wszystko puszcza w instalację. Piec stygnie z 60 stopni do 30 stopni w 30-45minut. Nawet zakręcanie grzejników nic nie pomaga. W tej opcji spalanie rośnie 3-krotnie. Nie ma sensu. Zimą to wyglada tak jakbyś kilka razy na dobę rozpalał i ruszał z zimnego pieca.

Jeżeli nie da się tego opanować w inny sposób to będę zmuszony wstawić jakiś siłownik ze sterownikiem na zawór 3D aby aby przymykał go kiedy np. pompa staje. Czy jest to możliwe? Nie wiem.

 

odpowiedziałem Ci w Twoim temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam

 

Spoko sebsa ja sie nie gniewam :) tutaj już mnie różnie nazywano a to sprzedawcą a to szwagrem czy bratem producenta kotłów (co prawda do dzis nie wiem którego :) ) czy jeszcze Bóg wie kim?? generalnie jestem odpowiedzialny za całe ZŁO na FM :) chciałeś wiedzieć to odpowiedziałem...nie raz, nie dwa pisałem że lubie sobie poczytać, wchodzę na wątki które mnie interesują i sobie czytam ale powiedz mi jak mam czytac wątki jak są całe zaspamowane?? mowiłem ze będe tępił reklamę na ogólnych i to robię nie zależnie kto to robi....widziałeś żebym spamował watki o spp? czy inne tematyczne? mogę się z nimi nie zgadzać czy nawet sie pokłócic ale ich nie spamuję i tam nie smiecę co do kultury wypowiedzi....jak Kuba Bogu.... na chamstwo odpowiadam chamstwem, na kulturalna dyskusję - odpowiadam normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Piotrek42

Pisząc na poczytnym wątku z pozycji kogoś, kto nie miał styczności z danym produktem, że coś jest bublem, wychodzisz na gościa nasłanego przez P.T. Konkurencję. Jeśli taki był Twój cel, to się udało. Tylko jakoś nie wygląda na walkę ze spamem.

 

Klikasz czasem ikonkę z wykrzyknikiem przy poście spamera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Piotrek42

Pisząc na poczytnym wątku z pozycji kogoś, kto nie miał styczności z danym produktem, że coś jest bublem, wychodzisz na gościa nasłanego przez P.T. Konkurencję. Jeśli taki był Twój cel, to się udało. Tylko jakoś nie wygląda na walkę ze spamem.

 

Klikasz czasem ikonkę z wykrzyknikiem przy poście spamera?

 

Jaja sobie robisz?? czy masz ludzi za idiotów??? jest wątęk o SPP ale tam Tylko WY się wypowiadacie!!! wiec przeskoczyliście sobie na watek ogólny.... nie traktuj ludzi jak idiotów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz uważnie, od czego zaczęła się tu ta "promocja".

Na dodatek jej pomagasz, bo nic tak ludzi nie kręci jak emocje, kłótnie, pyskówki, mordobicie...

Klikasz zgłoszenie spamu i po temacie.

Nie robię sobie jaj i nie mam ludzi za idiotów.

Edytowane przez QIM
T9...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casus belli - antologia. Gadaliśmy sobie ze Suspenserem o dmuchawce DC i jej wpływie na sprawność kotła. Przy tej okazji napisałem że SPP bije na łeb wszystkie automaty i półautomaty pod względem jakości spalania węgla. Suspenser przyznał mi rację - i gadaliśmy sobie dalej. No ale że ktoś ośmielił się nazwać najlepszym sterownik nie z katedry wojna ruszyła. Najpierw Karoka pobłażliwie poklepał Boleckiego po ramieniu - gonisz coś co ES robił 5 lat temu. Bolecki się wqrwił - bo jego sposób sterowania jest zupełnie odmienny od wszystkich innych automatów. Więc odpisał. Karoka pyta w czym niby przewyższa inne - no przecież odpowiedź już była. Ja odpowiedziałem i Suspenser. W jakości spalanie - i nie przewyższa tylko bije na łeb. Ale to mało - trzeba zgnoić, że nie dość że bubel to nawet tani nie jest. Odpisałem spokojnie, rzuciłem wyzwanie - pokaż jak Twoje automaty spełnią swoją rolę ( grzanie obiektu i CWU z utrzymaniem kotła w pracy ciągłej ) w obecnych warunkach, na szajsie jakim palę i przy spalaniu porównywalnej ilości tego szajsu. Więc wojna już na całego - trzeba się udać na osobiste wycieczki. A że sił jakby mało - trzeba z łańcucha spuścić największego z trolli. On już bez żenady załga na śmierć każdy temat - taki Ławrow wątków o ogrzewaniu. Swoją drogą nie wiem, jaką kasę wzmacniacze za swoją robotę biorą. Ale musi być nieźle, jeżeli ktoś decyduje się robić z siebie aż takiego jak ten troll gigant idiotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobra64 Jakiś Ty biedny i poszkodowany... ojojoj.. powiedział sprzedawca wegla na forum....Masz widzę same dobre checi.. Tylko nie zauważasz że dobrymi checiami jest wybrukowane piekło.....Wy tu sobie spokojnie na ogólnym rozmawialiście... a tu niedobrzy na was naskoczyli.....acha.. jaki peszek...na pewno tak całkiem przeoczyliscie swoj wątek w którym notabene tylko wy piszecie....wy tu o cudach rozmawiacie - a tu na was pyskują ach jak w pewnej rozgłośni ....znanego ojca dyrektora.... przeciez my jesteśmy cacy.... tylko oni są zli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobra, że zapytam, o jakiej znowu wojnie Ty piszesz ?

Zwróciłem tylko uwagę co jest widoczne gołym okiem dla stałych bywalców forum że od jakiegoś czasu włazicie sobie nawzajem do tyłków bez mydełka.

Tak zapytałem Boleckiego w czym jest lepszy, odpisał, ja sobie przeczytałem i gdzie napisałem że jest zły ?

Napisałem że to dobrze że zaczął myśleć i robić takie rzeczy.

Piszesz wszędzie że niepotrzebne Ci wodotryski, w takim razie po co Ci bramka, czy słowo "wodotryski" tak chętnie używane przez Ciebie przy innym producencie nie dotyczy właśnie tego ? czy może chodzi o coś innego z tymi wodotryskami, ja innych nie widzę.

Czyli jeden i drugi mają je obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odetnij różnice między sterami to co ci zostanie uznaj za wodotryski. Wsio w temacie. Karkoka, nakręcacie się oboje z Piotrusiem, że się tak dajesz wypuszczać.... Robi ci genialny PR. Miałem ochotę z tobą kiedyś sensowne słowo zamienić bo "wyglądałeś" na rozsądnego ale nie spodziewałem się że jak do tego dojdzie to będzie taka lipa.

Dajcie już sobie na wstrzymanie. Niech ostatnie zdanie w tej żenującej dyskusji należy do was, obsmarujcie sobie jak chcecie. Podpisuje się pod waszą opinią in blanco i w ogóle jej nie skomentuje.

 

(i reszta też niech nie podejmuje tematu, jak by wyparowały posty to mam je zapisane tak samo jak początki wątku o SPP i szarpaninie z Piotrusiem przed wejściem moda, pewnie sobie powiesze na forum...)

Edytowane przez bolek_bolecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolecki pokaż gdzie napisałem coś źle o Twoim sterowniku.

Nie przekręcaj faktów, napisałem co myślę o pewnych działaniach a nie o sterowniku.

Chyba nigdy do nikogo nie robiłem jakiś ocen kotłów, czy sterowników których nie znam i na oczy czasem nie widziałem bo byłoby to bardzo głupim posunięciem a często jestem proszony o takie opinie.

Zaś co do poważnych rozmów to w tej chwili ja decyduję z kim chcę rozmawiać, może zabrzmiało to trochę pyszałkowato ale tak jest.

Przy gorzałce usiadłbym z Tobą bo poza forum to całkiem człowiek do życia chyba jesteś, sadzę po jak jak piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobra, że zapytam, o jakiej znowu wojnie Ty piszesz ?

Zwróciłem tylko uwagę co jest widoczne gołym okiem dla stałych bywalców forum że od jakiegoś czasu włazicie sobie nawzajem do tyłków bez mydełka.

Tak zapytałem Boleckiego w czym jest lepszy, odpisał, ja sobie przeczytałem i gdzie napisałem że jest zły ?

Napisałem że to dobrze że zaczął myśleć i robić takie rzeczy.

Piszesz wszędzie że niepotrzebne Ci wodotryski, w takim razie po co Ci bramka, czy słowo "wodotryski" tak chętnie używane przez Ciebie przy innym producencie nie dotyczy właśnie tego ? czy może chodzi o coś innego z tymi wodotryskami, ja innych nie widzę.

Czyli jeden i drugi mają je obecnie.

Bramka też byłaby wodotryskiem, gdyby miała chodzić z kotłem pracującym w domu. Jednak już możliwość nadzoru nad zakładowym kotłem pracującym 20 kilometrów od domu jest owszem przydatną funkcjonalnością, wartą dwóch stówek które za nią wypłaciłem. Wodotryski to przecież nieraz pisałem : strefy czasowe na przykład - są warte po 3 dychy za sztukę. Tyle kosztuje wyłącznik czasowy w markecie budowlanym, przy jego użyciu da się zrobić strefy dobowo i tygodniowo na CWU i na CO też. W kilku chatach z kotłami na sterach Geco czy Techa ludziom tak robiłem, bo taki mieli kaprys strefy posiadać. No i przy okazji wszystkie gniazda pomp wolne się robią, można wpiąć co komu pasuje. 2 razy strefy = 6 dych do ceny stera. Tyle to jest warte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...