Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piece na ekogroszek z zasobnikiem!?


Barti4

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pewnie że Zawijan ma racje !! wystarczy wspomnieć co się stało w Krakowie, za chwilę kotły z certyfikatami zaczną obowiązywać w całej PL a co tego nie będzie miało to pojdzie do hut na przetopienie (zresztą już są dopłaty do kotłów z czystą emisją spalin - a jak ludzi namówic do zakupu kotłów z certyfikatami?najlepiej właśnie przez kase )

 

 

 

Ty już dochodzenia lepiej nie rób, Jeżeli chodzi o Kobrę -ok pisał sobie o ładnie pięknie o węglach a nagle po zakupie Spp zaczął spiewająco chwalić SPP i to na wszystkich wątkach-cud jakiś czy co?

 

 

Wychodzi na to, ze Bolecki wyprodukował ster który jest najlepszy w Polsce ba w Świecie!! (co nie udało się takim molochom jak tech czy plum nagle mała firma z Kęt wyprodukowała normalnie cuda Panie cuda...

 

No! E-S też nie był gigantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię analogi motoryzacyjnych, ale spaliny bada się (powinno) w corocznym przeglądzie. Oszustwo badania kotłów w instytutach polega na tym, że nie gwarantują one poprawnego spalania u mnie w domu. Mój komin, moja instalacja i mój opał. Atest instytutu, który nawet nie pali zgodnie z instrukcją producenta, lub sam nie piszę instrukcji. Ale instytut dostał kasę a ja atest. Dziękuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo długa tyrada o niczym.

Niestety. Cząsteczki tlenków węgla, cząsteczki tlenu oraz cząsteczki ciepła są niewidzialne, ani gołym okiem, ani przez okulary, ani prze lupy...

 

Co wcale nie znaczy, że Twój sterownik nie może być dobry, lub nawet bardzo dobry, lub nawet najlepszy.

 

Szkoda, że na forum ES nie mu już Twojego wpisu, w którym śmiałeś się z mojego filmiku z grupowym na RBR-rze, że na oko widać że w spalinach jest z 15 % tlenu.

 

To może po prostu tylko wybrańcy potrafią to dostrzec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na forum ES nie mu już Twojego wpisu, w którym śmiałeś się z mojego filmiku z grupowym na RBR-rze, że na oko widać że w spalinach jest z 15 % tlenu.

 

To może po prostu tylko wybrańcy potrafią to dostrzec ?

 

No, takie ekstrema to widać. Nawet ja potrafię je dostrzec.

Lubisz mnie chyba. Co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety! Moja mała wnusia też ostatnio się zdziwiła, że w czymś tam zmieniłem zdanie. Może to starość?

 

Starość Panu Bogu się nie udała, ale w Twoim przypadku to chyba coś innego.

 

Wtedy chodziło o porównanie RBR-a z innym kotłem, a teraz innego sterownika z... No właśnie z czym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... Kobra chociaż wie, co spala, bo ma na to kwity.
Ostatnio Jarek to jest coraz częściej tak, że wiem - ale tylko na co mam kwity... Poza totalnym szajsem, słabiutkim Jaretem i jeszcze Pieklorzem z Piekar cała reszta to loteria, stabilne parametry to tylko na tych kwitach właśnie są. Wyraźnie to widać na fajce w Defro, gdzie testuję każdą przyjętą partię węgla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...