Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M04 WSPANIAŁY


Recommended Posts

Pewnie, ze napiszę...

min o tym jak zmienić mikroskopiją dolną łazienkę w trochę mniej mikroskopijną, ale bardziej funkcjonalną.

 

Swoją drogą ciekawa jestem jak z urządzeniem jej poradzili sobie wspaniali, którzy nie zmieniali planu, czy wygodnie korzysta sie z kibelka i prysznica??

 

Umowę z enionem podpisywalismy jak budowa była już w trakcie, na prad trochę czekaliśmy. I podpisaliśmy od razu na prąd niebudowlany, oszczędziliśmy sobie ceregieli ze składaniem wniosku i czekaniem na łaskawą decyzję Enionu.

 

Kolego powyżej ak z innej beczki i całkowicie off topic- coś długo ci sie ta noga zrasta... prawda ŁukaszU :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z tym rokiem to się zgadzam, zwłaszcza jak sie ma kość w kilkunastu, albo i kilkudziesieciu kawałkach, z czego kilka na biurku :D

Kaura, ty do kogo pisałaś z tym Łukaszem, bo tak prawdę powiedziawszy to ja i Lookita may te same imiona :wink:

 

O- to mi sie udało... :) Bardzo mi miło- Katarzyna :)

A pisałam do Lookity, on wie jak łamać gnaty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracajac do tematu pisania o Wspaniałym, skusiłem się na Muratora tylko dla tego artykułu.

Czuję niedosyt... mało zdjęć i same zalety, nikt nie wspomniał o jakiś poważnych niedogodnościach :o

Więcej obejrzałem zdjęć i się dowiedziałem z waszych dzienników niż z tej krótkiej :lol: notki.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry wszystkim :)

 

Chciałem tylko krótko poinformować, że we wtorek wprowadziliśmy się w końcu do naszego Wspaniałego domku :).

 

W sumie budowa trwała 2 lata i 2 miesiące. I już widzę że będzie trwała jeszcze kolejne pare miesięcy zanim wszystko bedzie na cacy. Ale ważne że już na swoim.

 

Dzisiaj porobię troche fotek i wrzucę.

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

rzeczywiście na forum nie byliśmy do te pory zbyt aktywni.... Jeszcze nie mieszkamy, ale kominek kilka razy był palony jak jeszcze nie było gazu i ładnie kaloryfery i zasobnik cwu nagrzewał. Wnętrza nam się bardzo podobają, ale o ich funkcjonalności będzie można więcej powiedzieć jak zamieszkamy. Zabawne jest to, że Wpaniały był pierwszym projektem jaki nam sie spodobał, potem przez długi jeszcze szukaliśmy innych projektów, sądząc że znajdziemy coś ciekawszego, a finał był taki że zbudowaliśmy w końcu Wspaniałego. Zmiany wprowadziliśmy w zasadzie kosmetyczne: szerszy o 0,9m garaż, brak okienek w garażu od strony ściany szczytowej, inny układ i zamknięcie kuchni, dodatkowe okno połaciowe nad schodami. Przymierzamy się do przeprowadzki przed Bożym Narodzeniem, na razie tylko dół wyjakańczamy (jak zwykle kasa).

 

Dodałem jeszcze trochę zdjęć zrobionych dzisiaj.

 

http://burta74.fotosik.pl/zdjecia/1.html

 

pzdr

g&e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje zimny!

Ja miałem zamiar w styczniu instalować okna, ale dziś stwierdziłem że ekipa wraz z ich przyczepą wyparowali. (wrrrr!).

Robotę skończyli na etapie ścian parteru i ciekaw jestem jaką koncepcyję będzie miał teraz szef-prezes. Może codzienne dojazdy (firma z gór) w związku z nadchodzącą zimą? ciekawe.

W każdym razie zazdroszczę etapu na którym już jesteście.

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

rzeczywiście na forum nie byliśmy do te pory zbyt aktywni.... Jeszcze nie mieszkamy, ale kominek kilka razy był palony jak jeszcze nie było gazu i ładnie kaloryfery i zasobnik cwu nagrzewał. Wnętrza nam się bardzo podobają, ale o ich funkcjonalności będzie można więcej powiedzieć jak zamieszkamy. Zabawne jest to, że Wpaniały był pierwszym projektem jaki nam sie spodobał, potem przez długi jeszcze szukaliśmy innych projektów, sądząc że znajdziemy coś ciekawszego, a finał był taki że zbudowaliśmy w końcu Wspaniałego. Zmiany wprowadziliśmy w zasadzie kosmetyczne: szerszy o 0,9m garaż, brak okienek w garażu od strony ściany szczytowej, inny układ i zamknięcie kuchni, dodatkowe okno połaciowe nad schodami. Przymierzamy się do przeprowadzki przed Bożym Narodzeniem, na razie tylko dół wyjakańczamy (jak zwykle kasa).

 

Dodałem jeszcze trochę zdjęć zrobionych dzisiaj.

 

http://burta74.fotosik.pl/zdjecia/1.html

 

pzdr

g&e

 

 

 

No faktycznie sie przyczailes, jestesmy prawie na tym samym etapie, mam obudowany kominek ale kuchnia dopiero gdzies za tydzien. Odpalillem ogrzewanie gazowe i zamiast sie cieszyc rozpaczam ze zle zrobione. Myslalem ze jak dam zarobic lokalnym firma to przynajmniej sie przyloza ale gowno prawda. Lepiej i duzo taniej kupic samemu wszystko przez net i dopilnowac wlasnorecznie. Jak przeplacasz myslac ze dobrze oplacani facowcy beda lepiej robic to to sie obraca przeciwko tobie, a oni mysla ze jestes frajerem i zamiast lepiej pracowac to sie z Ciebie smieja. U mnie na dole wszedzie kafle i podlogowka, troche inaczej niz u Ciebie, kuchnia bedzie z wyspa.

Schody na etapie wyceny, etc,etc, gora pomalowana ale bez podlogi, elektryka sie nie moge doprosic i gniazdka mam tylko w kotlowni a swiatla jeszcze nigdzie. Na razie nie widze specjalnie szans na wprowadzenie sie w swieta ale kto wie, dawaj znac jak idzie to bede mial doping. Jak powiesze pare zarowek to zrobie troche nowych zdjec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...