Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M04 WSPANIAŁY


Recommended Posts

Witajcie po przerwie

 

Wczoraj mieliśmy imprezę inauguracyjną naszego wspaniałego. :-D

Teoretycznie możemy się wprowadzać na parter, ale zostało nam trochę spraw formalnych.

Co do ścian, to nasze powstały z bloczków gazobetonowych z Prefabetu - zwykłych, bez piór i wpustów, łączonych na zwykłą zaprawę. Tynki mamy cementowo-wapienne a na nich cienka gładź.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka :) Na skraju zimnej wiosny i nadzieji na bajera lato .. :)

 

Fajnie ze ludziska buduja wspanialego bo ostatnio znacznie ich mniej, a patrzac po nowych projektach wciaz nie mysle zeby to byl zly projekt i wciaz uwazam ze dobrze wybralem :)

 

asiazett - czytalem Twoja stronke - jeszcze nie cala ale ... bajer ! Dlaczego ja nie mam takiej sasiadki ?! Bylo by z kim przeduskutowac to i owo bo masz swietny gust i glowe pelna pomyslow - a to najwazniejsze ! :) I juz zaczynam w myslach od Ciebie zrzynac heheh ... bo te pulki z drewna na kwiaty zamiast kwiaty na parapetach ... bardzo mnie przekonaly, o zielonej scianie juz tez wczesniej czytalem i tez jest w moim obszarze kombinacji :)

 

Pozdrowienia

 

Grzech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo te pulki z drewna na kwiaty zamiast kwiaty na parapetach ... bardzo mnie przekonaly

 

Oj Grzech :) zarumieniłam się :rolleyes:

Dzięki za komplementy :lol2:

 

I przyznam, że czekałam na Twoją obecność na forum, bo swego czasu Twoje wystroje też były dla mnie inspirujące (zabrzmiało, jakby po czasie przestały być - hihi, ale mam na myśli jedynie to, że pewien wyrywek czasu im poświęciłam, bo też masz tych fotek trochę :p)

 

Ale sprostowanie muszę zamieścić :p Te półki przecież nie są z drewna! Chłopaku - one są zbudowane na stelażach i obudowane karton - gipsem, helloł :lol2:. Myślę, że jakbym na nie wskoczyła sobie posiedzieć to by się im nic nie stało! :p A żeby nie były za gładkie to pan je nawet gąbeczką "chropował", żeby struktura się nie odróżnaiła od tynku na ścianie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam, jak tam u Was?

My walczymy z górą, tzn wełna, tynki, gipsy. Niestety robi to jedna osoba (brat męża) wiec tak siedzimy w tym hałasie i brudzie od miesiąca, mam nadzieję że skończy do końca lipca. A potem już na spokojnie grzejniki i wykończanie poszczególnych pomieszczeń. Ciasno mi się na dole z dwójką dzieci zrobiło więc mam nadzieję że uda się jak najszybciej górę zamieszkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli się dzieje! Super Kropka! :wave:

Tyle wytrzymałaś bez góry to i ten "momencik" w bałaganie dacie radę. Koniecznie pochwal sie efektem końcowym :popcorn:

 

My walczymy teraz z działką dookoła. Stanęło ogrodzenie (brakuje jeszcze bramy), częściowo trawa posiana. I jeszcze trzeba zorganizować rabatkę z roślinkami :)

Przed nami jeszcze urządzenie pokoju Dzidzi, ale to i tak po jej przyjściu na świat (jesteśmy na finishu :p)

 

Pozdrawiamy :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 2,5 roku mieszkamy więc najwyższy czas.

Co do podwórka to mąż na razie dzieciakom plac zabaw robi ;) Ogrodzenie jest więc myślę żeby coś przy nim zrobić (niekoniecznie kwiatki, raczej jakieś porzeczki, maliny, drzewka).

 

Szczęśliwego rozwiązania życzę :)

Będzie cc ? ( czytałam o Twoich rozterkach, ja robiłam wszystko żeby mieć drugie cięcie i doszłam do formy o wiele szybciej niż po pierwszym;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłam wszystko żeby mieć drugie cięcie i doszłam do formy o wiele szybciej niż po pierwszym;) )

 

Mam więc nadzieję, że i tak będzie w moim przypadku http://emotikona.pl/emotikony/pic/0recourse.gif

 

Ja w rabatkę głównie berberysowo - iglakową (tylko krzewy, żadnych drzew :no:) postanowiłam wpleść porzeczki: czerwoną i czarną, borówki amerykańskie, maliny i żurawinę... Przetwoerów raczej nie robię, ale fajnie mieć coś kolorowego, swojego i zawsze świeżego... :yes:

 

No to działamy :stirthepot:

pozdr :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak tam u Was?

Witaj Kropka.

 

My zaczynamy pomieszkiwać na dole z naszą trójką dzieciaków. Wszyscy są zachwyceni mimo jeszcze wielu elementów do skończenia. Górę mamy na etapie karton-gipsów z tym, że część sufitu na piętrze jeszcze nie ma wełenki. Na dniach uruchamiam WM i wtedy już na dobre się przeprowadzamy.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witamy się po przerwie. Niestety zarobieni jesteśmy i nie ma czasu na forum.

 

U Nas do przodu. Umowa z wykonawcą podpisana. Zaczynamy w październiku. Teraz trzeba się za materiałami zacząć oglądać.

 

Grzech, no prawie sąsiadami jesteśmy :)

 

Mam jeszcze do Was takie pytanko - pewno o tym pisaliście, jak byliście na etapie SSO. Podnosiliście ściankę kolankową? O ile? A jeśli ktoś nie podnosił to czy pod skosami jest bardzo "niedostępnie". My o tym myśleliśmy na etapie adaptacji, ale postanowiliśmy zostawić dom jak w projekcie, a teraz nasz kierbud nam zwrócił uwagę, że to b. nisko... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...