Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 782
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam po Świętach :)

I jak tam prace posuwają się naprzód? U mnie od jutra będą kładzione rurki do inst.sanitarnej i niestety mój mąż coś przebąkuje, że ogrzewanie podłogowe będzie tylko w dolnej łazience i kuchni :cry: , bo trzeba by było jakieś dodatkowe rozdzielacze na pozostałe pomieszczenia. Ale jutro spytam fachowców, czy dodatkowa podłogówka holu i wiatrołapie to aż tak dużo drożej?? :roll:

Pozdrawiam wszstkich i czekam na jakieś wieści z Waszych budów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-chyba również zlikwidujemy WC aby powiększyc pomieszczenie gospodarcze

 

Proponuję dobrze przemyśleć, czy chcecie aby goście załatwiali potrzeby w łazience.

Taki WCecik załatwia temat "łażenia" gości po części sypialnianej domu, no i czasem przydaje się w przypadku "kumulacji" (tzn. gdy np. gdy dwoje chce na raz) :)

 

My mamy w naszej Magnolii malutki wc (jakieś 1,5 m2) i na prawdę się przydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My bardzo chcemy zostawić ten kibelek,ale pomieszczenie gospodarcze jest troszke za małe i nie zmieści nam się piec Eko-groszek,więc musimy zlikwidować te WC!

Do wszystkich tych co budują KWARCA a Wy czym będziecie ogrzewać,jakim piecem na jakie paliwo a może kominek?

Proszę Was o radę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też nie ma decyzji co do pieca - ale na pewno nie będzie to eko groszek (chociaż pierwsze plany byly wlaśnie z nim związane) - prawdopodobnie będzie to jakiś piec węglowy, gdzie można palić drzewem, milem, węglem i "śmieciami" :wink: Wiem, że Anita będzie miala też eko groszek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszystkich. Po małej nieobecnosci muszę się pochwalic że tydzień temu skonczyli nam robic tynki cementowo- wapienne z których mój mąż jest bardzo zadowolony jak na moje oko to rewelacja nie ten dom a jakie echo :p . Zakupiliśmy grzejniki oraz piec na eko-groszek bo hydraulik już zaczyna działać. Niestety my też WC musieliśmy przeznaczyć na kotłownie bo by nam piec nie wszedł ale o tej decyzji wiedziałam już jak zamawialismy ten projekt że tak bedziemy musieli zrobić wiec najwyżej w praktyce bede narzekać że brak jest takiego kibelka dla gości. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koparka wykopała je w 2,5 godziny wzieła 315 zł

Szalunki też już są!

Koszt desek na szalunek 0 zł dostaliśmy je od teścia :-) tylko w tartaku troszke je wyrównali koszt 100zł

Prąd(tymczasowy) na działce jest od sąsiada!

Blaszak na działce również postawiony,blaszak dostaliśmy od moich rodziców,więc koszt 0 zł tylko fachowcy go postawili wzieli 30 zł

Stal Zbrojeniowa koszt 2.300tyś

 

Tylko ten deszcze :evil:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...