Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 782
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!!!ale to leci!!!!Za chwilę dachówka i stan surowy otwarty skończony:) Tylko czy potrzebny byl ten 1 pustak na stropie?? Dużo to dalo?Wydaje mi się że bryla się zmienila na niekorzyść, ale może mi się tylko wydaje-zobaczymy jak polożą dachówkę. Tak wygląda mój z więźbą bez ściany kolankowej;)

http://images12.fotosik.pl/105/e0d52ed0724767d3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Anita

No wlaśnie - chyba są tak zajęci wykańczaniem swych domków. Ale mogliby w sumie podzielić się tym z nami prawda? Mniej więcej w tym samym czasie nasze dachy zaczną być ubierane w dachówkę - więc mam nadzieję, że fotki z Twojego dachu pokażą się na tym forum (moje też). pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytam choc boje sie ze i tak mi nikt nie pomoze koledzy i kolezanki z KWARCA na jakiej wysokosci zaczynaj sie wam okna od wstepnej posadzki liczacz( od chudziaka) a najbardziej chodzi mi o kuchnie bo meble beda tez pod oknem i boje sie zeby mi blat nie wchodzil w okno . Na chudziaka przyjdzie styropian wylewka ogrzewanie podlogowe no i plytki ile na to trzeba liczyc?????? prosze o pomoc!!!!! Hej Iza a ty masz otwoty na okna uszykowane na rolety zewnetrzne naokienne ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IzaN i ANITA11. Macie super dach - mnie spierdzielili, nie wiedzieli co to jest wiązar trapezowy i zrobili mi słupy na poddaszu i jeszcze dach mi podnieśl,i no ale już się przyzwyczaiłem słupy może też będą fajne.

 

Wysokość do okna 3 pustaki + połówka. (od zera tak aby było 84 cm- wysokość mebli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki Woj-Jur za uznanie naszych dachów i radę - skorzystam z niej na pewno :lol: (zresztą też o tej klamce zewnetrznej myślalam). Tak na marginesie, to móglbyś przyslać jakies fotki domu :wink: Ja mam inne pytanie - jak myślicie, czy potrzebne jest okno otwierane w salonie (to z boku), czy wystarczy witryna? ja mam je poszerzone (140X140) i zastanawiam się nad witryną :roll:

Anita - nie mam zmienionej wielkości na okna pod rolety - bo teraz na pewno ich nie zamontujemy (po pierwsze kasa :-? , a po drugie nie wiem, czy ja je chcę - chyba bardziej podobają mi się roletki te materialowe). Zresztą jesli chodzi o wlamanie, to jesteśmy tak otoczeni sąsiadami, że nie sądzę, aby jakiś zlodziej połakomił się na nasz dom. Może kiedyś, jak będzie jakaś dodatkowa kasa, to zalożymy rolety z tą puszką na zewnątrz, ale w najbliższym czasie na pewno nie. Jak będzie jakaś dachówka na Twoim dachu - to przyślij foty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam za wiele fotek, po prostu nie mam kiedy robić bo w większości sam buduje tego mojego kwarca. Skończyłem robić elektrykę jak będę robić zdjęcia kabelkom to zrobię kilka fotek domu to pokaże - obiecuję.

 

Ja mam okno otwierane, myślę, że zawsze się przyda otworzyć lub uchylić, świeżego powietrza nigdy za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A

Jeśli chodzi o okna ja mam plastiki z jednej strony kolor - złoty dąb są ładne ale.

Ale kumpel ma z dwóch stron kolor ( to jest jakieś 1300 zł drożej) i wydaje mi się że są ładniejsze i solidniejsze choć ta sama firma . Teraz pewno bym zaszalał i dałbym z dwóch stron kolor. (chociaż moje są też ok.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach jak milo zrobilo sie na naszej stronie kwarcowej! Dzieki woj-jur za pochwaly sam wiesz jak one ciesza podczas budowy swojego kata. Z rad chetnie skorzystam okna napewno beda dwustronnie kolor zloty dab a klameczke i zamek przy tarasie od zewnatrz przemysle co do wysokosci okna w kuchni to jeszcze raz wymierzymy bo mamy 3 pustaki i pelna cegle. Hej Iza mam nadzieje ze od srody wejda mi z dachowka juz nie moge sie doczekac!!! Mam nadzieje ze u Ciebie tez po niedzieli zaczna dzialac . Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...