Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zdjęcia pracowników MURATORA


Rafter

Recommended Posts

A mnie szczerze mówiąc zdziwiły proporcje na marcowym spotkaniu. Był tylko jeden pan + współpracujący konstruktor, a reszta to panie. Do tej pory przy swojej budowie miałem kontakt z dwiema paniami, które nota bene okazały się lepsze od facetów, więc te proporcje na spotkaniu mnie zadziwiły.

Co do urody, to zdjęć jeszcze nie widziałem, ale ze spotkania pamiętam, że pani od domów modelowych była niczego sobie.

To co 2 konkursy? Miss Redakcji Murator i Miss Forum Muratora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi - jak na razie tylko Ty i Dobrzykowice opublikowaliście swoje fotki, a w Redakcji widziałem tylko jednego redaktora, więc chyba wybór nie będzie zbyt trudny :wink:

A propos Miss - sobotnie straszne nudne i długie wybory pokazały, że polityka jest ważniejsza od urody i że Niemki (Niemki - hahaha) też mogą być ładne. Oczywiście jeżeli jest to orientalna Niemka pochodząca z Kostaryki (Niemka - hahaha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja bardzo uwaznie przygladalem sie zdjeciom Szanownej Redakcji w styczniowym Muratorze. Zdjecie na ktorym uwidoczniono Pania Joanne Jankowska zauroczylo mnie....Tego szukalem od dawna.....

Oczywiscie Pani Joanna Jankowska jest pelna wdzieku i urody, ale konkretnie chodzi mi o stale przylacze do odbioru zanieczyszczen z szamba. Tego szukalem od dawna. Po raz pierwszy zobaczylem jak to wyglada w praktyce. Dodatkowym prezentem byl artykul na temat wykonania owego przylacza i oczywiscie projekt plotu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie Młodemu. W otoczeniu kobiet czerwienie sie :oops: i plote trzy po trzy. Zeby zapobiec zlinczowaniu cos na pocieszke:

 

http://strony.wp.pl/wp/wodarczyk/obr/m10.gif

 

Pozdrowienia

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Młody dnia 2002-12-30 15:41 ]

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Młody dnia 2002-12-30 15:42 ]

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Młody dnia 2002-12-30 16:06 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...