Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ROZDRABNIACZ DO GAŁĘZI


manykes

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem już po pierwszych pracach i muszę przyznać , że urządzenie sprawuje się bardzo dobrze.

Ze względu na pewne doświadczenie jak również moje potrzeby w serwisie zakupiłem sobie dodatkowy element za 14 zł tak aby móc ominąć kosz który niekiedy wydaje się zbędny lub kłopotliwy.

Może komuś się to przyda będzie miał wygląd i nr potrzebnego elementu.(to jest blokada działania od kosza)

IMG_20180314_193611.jpg

IMG_20180314_193538.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ja kupiłem coś takiego:

https://www.youtube.com/watch?v=NCNNSJ_ZQPY

Kupiłem tutaj i jest jeszcze jeden za 1300 zł,:

http://allegro.pl/rozdrabniacz-rozdrabniarka-bosch-axt-25-tc-i7170071015.html#thumb/5

 

Używałem na razie raz 3 dni temu. Pociąłem maliny, gałęzie z wierzby, klonu i lilaka. Z gałęziami o średnicy 4-5 cm radzi sobie i się nie zacina. Wsadzałem wyschnięte, więc miał jeszcze gorzej. Grubszych nie wciśniesz bo jest ograniczenie. Te na 5 to góra, ale trzeba dociskać. Cieńsze sam zjada.

 

Potwierdzam. Gałęzie brzozy razem z bocznymi odrostami grubości do 4cm wciąga bez popychania i tnie na 2-3cm kawałki.

Wczoraj zmieliłem zeszłoroczne miskanty - tnie bez problemu i łodygi i liście, również z rozplenicą sobie poraziła.

 

Kupiłem za 800zł i myślę, że mniej więcej tyle jest warta. Wydajność mielenia nie jest imponująca, jeśli ktoś ma do rozdrobnienia niewielka ilość gałęzi to daj radę. Przy większej ilości to strasznie długo wychodzi. Do tego zbiornik jest trochę mały i tak zbudowany, że napełnia się część pod nożami, a pozostała nie do końca. Prowadzi to do zapychania i trzeba używać biegu wstecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...