Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mazurskiej Chałupy Komtura


bodzio_g

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miałem półtorej doby przerwy z internetem. :(

Ale dokupiłem brakujące kafelki i drzwi do małej łazienki. Sa już w "komturii". :)

Jutro wraca glazurnik. Bardzo się cieszę. Kolejny krok do przodu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniechęciłem się do pisania. :(

 

Napisałem chciałem wysłać i... wcięło.

Napisałem drugi raz i wcięło.

Chciałem wczoraj wkleic kilka zdjęć i... "psińco".

Łączność jest tak fatalna, że chyba się powieszę. Jak zanika sygnał to komputer się zawiesza i muszę resetować. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam sobie sznurek ... podobno szczęście przynosi :wink:

 

Komturze, nie wieszaj się, lepiej powieś operatora!!!

 

Sznurek na którym powieszę operatora zapiszę Ci w testamencie. :wink: :D

 

A na poważnie może ktoś wie jak temu zaradzić? Czy jakaś dodatkowa antena na dachu pomoże? Sygnał ra jest na 3 kreski, za chwile zero. Próbowałem 3 operatorów - bez różnicy. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego kabla. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Do cywilizacji mam 6 km.

Jest linia Tepsy, ale bez mozliwosci technicznych podłączenia neostrady.

W pobliskiej wiosce montują jakiś maszt. Podobno bedzie bezprzewodowy, gminny internet, ale to 5 km w linii prostej i za lasem.

Teraz korzystam z pomarańczy. EDGE, ale tempo... :evil: woła o pomstę do 7 nieba i te wahania mocy sygnału, zaniki. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, nie poddawaj się, ja trzeci rok tak mam. U mnie maszt Orange też 5 km od nas i za lasem, a do tego jeszcze nasza wieś w dołu leży, więc często jest tak, że mam 3 kreski (oczywiście WYŁĄCZNIE EDGE), ale połaczyć się - zapomnij. :evil:

Weź na luz, aha, korzystaj z Opery, ma doskonałe opcje dla takich jak my. Jak wetnie posta to robisz strzałką "idź wstecz" i jesteś z powrotem na ekranie wysyłania wiadomości, masz ją nienaruszoną i możesz ponawiać próby do us...j śmierci. :wink:

A do tego, jeżeli niespodziewanie wywali Cię z netu i zamkniesz, wkurzony, Operę, po czym znów uda się połączyć, to odpalasz Operę i pyta - czy wrócić do przerwanej sesji? Klikasz "tak" i sama otwiera te okna, które miałeś otwarte. Doskonale się to sprawdza w takich warunkach jak nasze.

Operę albo ściągnij sobie, albo kup jakąś gazetkę komputerową z płytką, gdzie będzie Opera. Polecam! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem kiedyś z Opery, ale wqurzała mnie wielkość okienka i lewa strona ekranu. Może to się zmieniło, bo korzystałem kilka lat temu.

Dzięki za info sprawdzę, choć takie rozwiązanie to półśrodek. Chcę mieć szybszy internet. Co wioskowi nie mają prawa? Jak słowo daję, wystartuję do najbliższych wyborów i bedę walczył. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...