Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mazurskiej Chałupy Komtura


bodzio_g

Recommended Posts

... również Tomku serdecznie dziękuję :)

 

pozdróweczka

 

ps - mam nadzieję, że spotkamy się na Konkursie Grillowania im Macieja Kuronia :)

 

Też mam taką nadzię. A jesli chodzi o fartuch do grillowania... to nie jest moje ostatnie słowo. :)

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Podbiłem, bo ktos mnie chciał wyprzedzić. GAJowe równe chłopaki, trochę kasy zostawili. :D

Fartuszka nie popuszczę, chyba, że "banany" się skończą. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wielkiego Komtura :D

 

Brazuniu, tez Cię pozdrawiam. Jaki ja tam wielki, ledwie 180 cm. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe 20cm więcej niż ja, to wielki :D :D

 

No tak, wszystko zależy od punktu odniesienia. :lol:

Znam jednak wiekszych, :D przy których ja jestem mały. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Eeeee .. co za dużo, to niezdrowo! Takie 180 to w sam raz

 

I tej wersji będę się trzymał. :wink:

 

A w komturii praca wre. Pan Zenek jest suuuuuper. Szkoda, że tak trudno go złapać. Cały czas zajęty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że coś się dzieje! U mnie narazie trwa zastój, ale kto wie ... kto wie gdzie nas los poniesie :D

 

Zbieram się do kimanka, muszę wcześnie wstać. Szkoda, bo rozmowa z Tobą to sama przyjemność :D

Pozdrawiam i powodzenia życzę Wielki Komturze! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że coś się dzieje! U mnie narazie trwa zastój, ale kto wie ... kto wie gdzie nas los poniesie :D

 

Zbieram się do kimanka, muszę wcześnie wstać. Szkoda, bo rozmowa z Tobą to sama przyjemność :D

Pozdrawiam i powodzenia życzę Wielki Komturze! :D

 

Zawstydzasz mnie Brazuniu. Ja zwykły chłopak jestem. Troche gadatliwy, zwłaszcza ostatnio. Nie mam do kogo gęby wieczorem otworzyć. Tylko pies i kot w komturii. :)

Patrzą w oczy i każą się głaskać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pogodzeni już ze sobą ten pies i kot? :D

 

 

Zaprzyjaźnieni nie są, ale sie tolerują. Odwaliłem kawał dobrej roboty. Ciężko było, jednak się udało. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że sporo osiągnąłeś. :D

I dobrze. Zresztą, kto wie, jeszcze nie jest powiedziane, że się nie zaprzyjaźnią, chociaż może na razie na to nie wygląda. W końcu jednak wszystko jest możliwe, prawda? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to, że pies z kotem sie tolerują to sukces, to wiele osiągnąłem. Poprzedni pies, zszedł niestety, z obecnym kotem... to było kochające się rodzeństwo. Figle, psoty, jedna miska, spanie razem, wspólne zabawy, "wujek" dogladał wspaniale nowego potomstwa "siostry".

:lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy podołam wyzwaniu. Z ról teatralnych to miałem dwie. W pierwszej klasie szkoły podstawowej byłem ogóreczkiem i niosłem torcik z rzodkieweczek wraz z pomidorkiem, a w liceum miałem być paziem, ale i tak nic z tego nie wyszło. Więc tylko raz byłem na deskach. Ponad pół wieku temu. :o

Qurcze jak ten czas leci, a ja wciąż młody i piękny. :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przetrwałeś rolę ogóreczka, to Rycerz w Czarnej Zbroi spadający z hukiem na ziemię z kilkunastu metrów to dla Ciebie pikuś :D

 

A to dla przeciwwagi tym słodkościom :wink:

 

http://ostoja.brinkster.net/webPictures/rarytasy/kielbasa.jpg

 

Z ciast to najbardziej ... kiełbasę wiejską lubię :D

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...