Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mazurskiej Chałupy Komtura


bodzio_g

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W sklepiku z gazetami próbowałam nabyć drogą kupna numer Muratora z Komturową Rodzinką, czyli styczniowy. Starszy Pan Sprzedawca z lekko znudzoną miną, odpowiada na to, że już jest numer lutowy. I co robię??? Ano z najpoważniejszą miną na świecie, patrząc Panu głęboko w oczy szepczę: "Musi być styczniowy, bo tam jest duuużyyyy artykuł o moim Przyjacielu".

Pan spojrzał na mnie z szacunkiem, zniknął mi na chwilę z oczu za potężnym regałem i ... wrócił ze styczniowym numerem w dłoni.

 

Komturze, Ty musisz przyjechać pod ten modrzew, bo ja cały szacunek u Pana Sprzedawcy stracę!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Tomku1950 właściwie to nie znałam Cię, ani osobiście ani "forumowo"...za późno tutaj trafiłam :( Ale to Twój dziennik jako pierwszy przeczytałam na tym forum szukając inspiracji do swojego domku, który kiedys tam, będę miała....Chyba zaciekawił mnie już sam tytuł, jako że sama obecnie mieszkam na Warmii, więc miło poczytać o sasiedzie Mazurze :lol: I tak mnie wciągnął, że wieczorami czytałam go mężowi, który też załapał "bakcyla"

To właśnie dzięki Tobie i Twojemu cudownemu dziennikowi odważyliśmy się kupić poniemiecką ruinkę do remontu, która stanie się naszym długo oczekiwanym miejscem na ziemi.....

Dopiero teraz odważyłam się napisać coś na forum, mimo że podglądam je od wakacji....i poczułam wewnętrzną potrzebę, aby mój pierwszy post pojawił się właśnie tutaj, bo od Ciebie to wszystko się zaczęło...nasze lepsze życie :D

 

Życzę Ci Wielki Komturze dużo sił i cierpliwości w powrocie do pełni zdrowa i wierzę, że niebawem wrócisz tutaj do nas.....

Mariola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

http://lh5.ggpht.com/_ML9XpBKYPzI/R-UMRAN_XTI/AAAAAAAAFjc/BBZi9s6jaVY/mediumjxzpi65547e158de9538401852%5B1%5D.jpg

Wesołych świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, wesołego dyngusa i samych słonecznych dni!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy już czym prędzej bieży

By dołączyć do pasterzy

I ja śpieszę z życzeniami

Bo nie mogę być tam z Wami

Zdrowia, szczęścia, pomyślności

I niech dobroć wśród Was gości

I niech Boga wielka moc

Na was spłynie

W świętą noc

 

http://kartki.net.pl/kartki/3/kartki-wielkanocne-80.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnych, zdrowych, pełnych radości Świąt Wielkiejnocy :)

Spełnienia wszystkich marzeń, osiągnięcia wszystkich szczytów i ziszczenia wszystkich planów :) I fuuuuuuuuuuuury zdrówka :)

http://republika.pl/blog_ds_1189624/2431110/sz/68l.gif

życzy Neferka z rodziną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 months później...

Panie Tomku,

Nasza historia jest bardzo podobna do Pańskiej.

Usiłowałem wysłać do Pana wiadomość prywatną, ale na Pan przeładowaną skrzynkę i nie przyjęło.

Też wyprowadziliśmy sie z Warszawy i też na Mazury... tylko daty nieco późniejsze.

I też prawie 100 letni dom.

Wygląda na to, że jesteśmy sąsiadami. Chcieliśmy zaprezentowac nasze osiągnięcia w tej mierze i zaprosić na grilla (nietpowego nieco...)

pozdrawiam serdecznie

aps2007 (to raczej nie jest mój rok urodzenia.... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...