Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

doł(m)ek na bagnie Fiony i Shreka


mysia

Recommended Posts

ech dawno tu nie zaglądałam :D

 

To przynajmniej odpowiem na pytania - drewutnia to pomysł podpatrzony, więc możesz korzystać śmiało!

Pomieszczenie gospodarcze ma 8m2 - dużo to i mało - zalezy co chce się tam wstawić. My mamy tam też pralkę, suszarkę, planuje jakieś półki na detergenty.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Mysiu. Macie bardzo fajny domek. My też już raczej zmierzamy ku końcowi. W sobotę jadę dac meble kuchenne do wyceny sro BRW i stolarza. Zobaczymy kto kogo przebije w cenie. Ponieważ będę miała identyczne meble i identyczny kolor mam pytanie odnośnie blatu kuchennego. Powiedz mi proszę z czego jest blat? Z tego co piszesz jest rewelacyjny. Będę wdzięczna za info.

p.s. Oby Magnolia rozkwitła pewnego dnia pięknymi kwiatami :). Ja też będę miała to cudo, choć kwitnie tak krótko. Ale jakże pięknie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze bede miala podobny kolor mebli w kuchni... Czy mozesz napisac jaki to?

 

witajcie :D

kolor mebli kuchennych to wiśnia (chyba dobrze pamiętam).

 

Mam pytanie o meble kuchenne, jaka to firma, czy były robione na zamówienie i jaki koszt?? Bardzo mi się podobają i chce coś podobnego zrobić u siebie

Nie robiliśmyich na wymiar tzn, staraliśmy się dopasować szafki jakie firma miała w ofercie do naszego metrżu kuchni. Wiecie jak to jest - redukcja kosztów, podstawową sprawą w czasie budowy/urządzania się :p

Firma to Forte meble. Generalnie wyszło coś podobnego do ikei, hehe. Kosztów już nie pamiętam, ale sprawdzę - kojarzy mi się coś 3,6tysia, ale nie jestem pewna.

 

Powiedz mi proszę z czego jest blat?

 

jej, zabij mnie a nie powiem z czego jest ten blat :wink: po prostu nie wiem. Marmur to nie jest na pewno. Ale sprawuje się świetnie. Jestem z niego bardzo zadowolona.

 

Oby Magnolia rozkwitła pewnego dnia pięknymi kwiatami

 

niestety magnolia nie przetrwała zimy :( U nas strasznie wieje, nie mamy drzew, nie mamy w koło zabudowań, a podobno magnolia nie lubi przeciągów. Szkoda bo tak chciałam ją mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze sobie coś napiszę - w tym roku, dokładnie w wakacje przymierzamy sie do ułożenia kostki. Wykostkowany będzie podjazd, opaska dookoła domu, ścieżka do drewutni i do śmietnika (którego jeszcze nie ma :wink: ) i jeszcze chcemy położyć kostke pod altankę. Już się nie mogę doczekać, bo Pan Bóg jedynie wie ile osprzątałam się naniesionego do domu piachu.

 

teraz jesteśmy zmuszeni do małego przestoju budowlanego, bo...a co tam napiszę :) 07-07-07 zakładamy kajdany małżeńskie :wink: ciesze się bardzo :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mysiu,

bardzo podoba mi się Twój domek. Zastanawiam się jaki kolor mają Twoje okna, drzwi i dach. Ja właśnie jestem na etapie wyboru dachu. Myślę o ceglastym, do tego okna i drzwi "złoty dąb". Chyba podobnie jest u Ciebie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiu bardzo mi sie podoba Wasz dom. Rewelacyjne rozw. dla mnie łączenia terakoty holu i kuchni. Czy rozprowadzania ciepła z kominka macie grawitacyjne czy mechaniczne ?? Jak działa sprawdza się??

 

Gratuluję pieknego domu

Ps będziemy sąsiadkami- mam nadzieję Święta BN spędzić też w domu w Dąbrowie Chotomowskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sąsiadkę! będziesz mieszkała w bardzo ładnej okolicy - dużo drzew - po prostu ślicznie - tylko te korki rano i wieczorem :roll: Ale idzie ku dobremu - budują obwodnicę i mam nadzieję że jak ją oddadzą na jesieni to będziemy tylko śmigać do warszawy :wink:

 

Rozprowadzenie ciepla mamy mechaniczne - turbina umieszczona na strychu - jesteśmy zadowoleni, tylko te brudne sufity :-?

Jednak coś za coś.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

zaczynamy nowy etap - URZĄDZANIE OGRODU :D :D :D

 

Dotychczas:

wszystko zostało zaorane i zbronowane (350zł)

nawieziono ziemię (1100zł)

położono agrowłókninę (7zł/mb)

zasypano agrowłókninę korą (65zł za 0,5m3)

zasiano trawę (40zł za 4 kg - najtańsza :lol: )

wywalcowano (20zł za dobę)

 

Na razie efekt wizualny marny, ale jaka satysfakcja i sporo lżej w portfelu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...