Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

doł(m)ek na bagnie Fiony i Shreka


mysia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jetsem pełen podziwu, że takie tempo zakupów, a Ty się nie możesz doczekać :D :D

 

wiesz jak to jest...w miarę jedzenia apetyt rośnie :D :D

 

Mam nadzieję :D Bo nieraz jak w bardzo krótkim czasie muszę dokonać wielu wyborów to trochę mam dość!

Odpukać, u mnie idzie to duuuużo wolniej niż u Ciebie, więc mam nadzieję, że zakupy do końca będą sprawiać radość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojemu mezczyznie podoba sie najbardziej ta 1 :), a gdzie szukasz ? moze daj zapytanie do producenta, powinni dbac o klientele, wiec niech stana na wysokosci zadania i pomoga w znalezieniu glazurki.

To chwalisz sie kafelkami do kuchni, a nie pokazujesz ich, nie ladnie, bardzo nie ladnie, a masz juz wybrane mebelki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia pieknie u Was. A ta niedeptana terakota bardzo mi sie podoba, napisz prosze co to jest.

 

terakota to firma stargres, powiedziano nam że to jest nowość na rynku bo firma powstała kilka miesięcy temu z połączenie ceramika końskie i chyba opoczna. jest jeszcze ładniejsza na żywo i cena była baaardzoo atrakcyjna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do ogólnych zachwytów. :D

 

Mysiu - czy będziecie mieć łazienkę małżeńską jak to jest w projekcie?

My mamy mieć, ale na razie blokują nas pieniążki. :-?

 

niestety :( łazienke przerobiliśmy na dużą garderobę, ale jest nas na razie dwoje, więc jedna łazienka nam wystarczy. Jak będzie nas więcej to będziemy się wtedy zastanawiali. Zrezygnowaliśmy z niej oczywiście z powodów finansowych :( , ale garderoba też się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budowy ciąg dalszy...

 

dziś przyjeżdżają hydraulicy zmontować kotłownię i założyć kaloryfery i jak dobrze pójdzie to prawdopodobnie ostatnia ekipa, która będzie u nas spała. W przyszłym tygodniu mamy nadzieję że wejdzie glazurnik, terakota już czeka pod schodami. Po kilku dniach odpoczynku bierzemy się znowu do roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...