Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

doł(m)ek na bagnie Fiony i Shreka


mysia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziękuję za wszystkie miłe słowa :D

 

dzisiaj gazownik zawitał na nasz dołek i wymienił dysze...więc zaraz będę gotowała obiad na naszej nowej kuchence :wink:

 

w domku robi się coraz cieplej, co nas bardzo cieszy, bo to znaczy że schnie. na razie nic nie odpadlo :-? . Trochę popękał g-k na poddaszu ale jaka to strata w porównaniu z zyskiem mieszkania w domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witaj Mysia, piękna ta Twoja kuchnia i łazienka. Mam też Castanio w swojej, tylko kolory zamienione. Jak się sprawują płytki w użytkowaniu? Mam nadzieję, że dobrze :)

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mysia

Ja tu poraz pierwszy ,szukam inspiracji ,podziwam i myślę że te wykończeniówki będą najgorsze , podjęcie decyzji jakie płytki, parkiet czy panele i takie tam .Ale ty już większą część masz za sobą ,gratuluję pięknego domku, co prawda jeszcze mam trochę czasu ale juz sobię podglądam tam i tu . Jakie są wymiary wanny jeśli można spytać no i super oświetlenie w łazience aż by się chciało posiedzieć :p :p :p .

 

pozdrawiam barczyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mysia

Ja tu poraz pierwszy ,szukam inspiracji ,podziwam i myślę że te wykończeniówki będą najgorsze , podjęcie decyzji jakie płytki, parkiet czy panele i takie tam .Ale ty już większą część masz za sobą ,gratuluję pięknego domku, co prawda jeszcze mam trochę czasu ale juz sobię podglądam tam i tu . Jakie są wymiary wanny jeśli można spytać no i super oświetlenie w łazience aż by się chciało posiedzieć :p :p :p .

 

pozdrawiam barczyki

 

 

dzięki za miłe słowa ale do wykończenia domu mamy jeszcze...hm...kilka lat :) Decyzje fajnie się podejmuje jak są trochę bardziej rozciągnięte w czasieniż u nas, bo my w ciągu jednego dnia musiliśmy decydować jaką glazurę kupić, wybierać panele itd Teraz już jest to wszystko o wiele przyjemniejsze bo mamy więcej czasu do namysłu i możemy sobie trochę pomarudzić :wink: Tak więc lepiej wcześniej wybrać bo w trakcie realizacji nie będzie na to czasu. Wanna to Rosa z Ravaka i ma 105/160

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysia fajna ta twoja kuchnia tez taki kolor mebli bede miała prawdopodobnie, a ja mam pytanie bo widze ze nie dawalas wszedzie w kuchni plytek tylko przy kuchence, chyba ze mam zjawy, czym w takim razie pomalowalas sciane przy zlewie?

 

:D :D :D

tam są płytki, tylko że jaśniejsze i na zdjęciu zlały się z tłem ściany...mam dokładnie takie:

 

http://www.cerkolor.com.pl/images/arlekinada/zolta.jpg

http://www.cerkolor.com.pl/images/arlekinada/oranz.jpg

 

pozdrówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszka się super, ale podobnie jak wy z utęsknieniem czekamy na wiosnę i ciepło... a tymczasem śnieg nas zasypał, droga zrobiła się nieprzejezdna, no i mamy trochę zimno w domku. Zaczynam mieć zimową depresję i marzę żebyśmy mogli już w pełni korzystać z uroku mieszkania we własnym domku - kawa rano na tarasie i takie tam głupotki.. 8) :lol:

 

chyba trzeba już utopić marzannę skoro tak wszyscy wyglądają tej wiosny..pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...