Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM W JEŻYNACH 2 pracownia ARCHON


Recommended Posts

ha ha :lol2: Mój powiedział, że jak będzie "jak w poczekalni u dentysty" to mi krzywdę chyba zrobi! Póki co jestem cała (może nie zdrowa, ale jednak cała:D) więc chyba udało się uniknąć efektu poczekalni.

Ogólnie ja dokładnie wiem co chce, jednak po poprzednim bardzo bardzo intensywnym finansowo roku muszę powoli plan realizować. I jeszcze ze mnie taki typ, że nie lubię kompromisów (w sensie: nie mogę kupić TEGO to kupię JAKIŚ zamiennik). Z doświadczenia wiem, że to zawsze się źle kończy, bo zawsze jestem niezadowolona. Budowa nauczyła mnie pokory i cierpliwości, których to cech jeszcze pięć lat temu w sobie nie miałam. Zasada grosz do grosza sprawdza się jak najbardziej i dlatego pewne elementy domku są nudne! Ale powoli idę do brzegu. Powoli:D.

 

Ooooo szmaragd brzmi nieźle.

Ty też jesteś bardzo konkretną osobą. Z planem na wszystko. Chyba się nie mylę....?

Wasz domek strasznie mi się podoba, jest z tych: do zrobienia samemu i przemyślany w każdym centymetrze powierzchni:D.

 

Wczoraj teściowa zrobiła poszewki. Ja zawsze mam głowę pełną pomysłów tylko brak mi talentu manualnego:(. Ale dobrze, że otaczają mnie ludzie, którzy są w stanie zrozumieć moje fanaberie. I jeszcze je wykonać:lol2:.

 

miały być na kanapę w wylądowały na łóżku. Kobieta zmienną jest:D

IMG_2574.jpg

 

żółte w salonie. Od razu weselej:D. Mr Mąż zadowolony.

IMG_2577.JPG

IMG_2578.JPG

 

PS. dzięki Asia, że zaglądasz:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...