Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klementynka magmi


magmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję Wam wszystkim! Tak się cieszę, że nasza Klementynka Wam się podoba. :D

Marzeno, trochę wnętrz jest w albumie - ale głównie parter, bo poddasze wymaga jeszcze sporo pracy. Brakuje mebli (w sypialni mamy... łóżko... i tyle 8)) i różne drobiazgi są jeszcze do dokończenia (np. listwy progowe). Niektóre pomieszczenia, chociaż gotowe, trudno sensownie sfotografować, bo są małe (WC i garderoba). A znowu inne są bardzo użytkowe, ale mało dekoracyjne (pralnia)...

Ale może coś spróbuję jeszcze dodać do albumu. Jak już dokończymy dokańczanie. :wink:

 

Jaguś, Marysiu - dzięki za miłe słowa na temat ogrodu, to moje ulubione hobby aktualnie :lol:.

Oczywiście to ciągle jest ogród w powijakach. Posadzone w głębi rabat duże krzewy muszą dopiero urosnąć, żeby osiągnąć zamierzony efekt. No i ciągle jeszcze dosadzamy rośliny.

Ale i tak wszyscy mamy z niego mnóstwo radości... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cudowny dom 8) 8)

Wszystko jest piękne a szczególnie te widoczne ceglane ścianki, kominy itp z jakich cegieł są :roll: :roll:

Cały czas o takich myśłałm ale mąż nie mógł się przekonac ale jak mu pokaże u was to myśle że będzie łatwiej :roll: :wink: 8) 8)

 

Pięknie, w środku i dookoła domu 8)

 

Gratulacje dobrego smaku 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie piękniasty ten Twój domek :D :D Udało się Wam dodać ,poprzez wykończenie i otoczenie ,Klementynce elegancji, gracji. :D

Tak Ją wydelikaniliście że w niczym nie przypomina domu stodułki.

Niech Wam się dobrze i wygodnie żyje w Jej wnętrzach i ogrodzie!!!

 

Chciałabym również podziękować za prowadzonie dziennika na łamach forum......To on -międzyinnymi pomógł mi podjąć decyzję o budowie. Twoje, Wasze pomysły nie raz inspirowały i motywowały do dalszego działania...

Dzięki za to. :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki! :D

 

agri-dagi

Płytki na ścianie są hiszpańskie, firmy Azulejera-Alcorense. Ceną szczęśliwie nie zabijają, tyle, że nie wszędzie da się je kupić. My musieliśmy zamawiać kafelki pod Grodziskiem Mazowieckim, u polskiego przedstawiciela firmy:

http://www.alcorense.com.pl/pl/polska.htm

 

a to jest nasz wzorek kuchenny, moja miłość :wink: :

http://www.alcorense.com.pl/pl/revestim/15x15/mallorca.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...