Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klementynka magmi


magmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

magmi,

bardzo pięknie.Jestes bardzo dzielna :lol: , że udało Ci się w sumie tak szybko osiągnąć takie efekty.Ogród,elewacja bardzo udana i sprawia domu zamieszkałego od dawna. ;)

Kuchnię też pochwalę,bo ...będę miała taką samą,tzn. meble.

Miały być żółte,ale obecny stan kuchni wyraźnie wskazuje,że będą białe.

Wszystkiego się w życiu spodziewałam,ale nie białych mebli kuchennych. :lol:

Jak się sprawują?Zostało mi jeszcze kilka dni więc....;) :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opalko,

nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam - czy Twoje meble kuchenne będą też białe, czy to będą dokładnie te same co moje (Ikea Stadt)? W każdym razie sprawują się dobrze (niedługo minie rok od naszego zamieszkania). Śladów zużycia specjalnie nie widać, póki co. :wink: Dla mnie biała kuchnia to jest to, chociaż oczywiście różne inne modele też mi się podobają (rozważaliśmy np. patynowaną sosnę).

Co do ogrodu, to miejscami jest już doprowadzony do stanu w mniej więcej ostatecznego (w tym zakresie, który należał do nas - resztę musi odwalić czas i matka natura), ale w większości to jeszcze poligon doświadczalny. Niemniej, pokazałam go, bo to moje duma oczywiście, ale także trochę ku pokrzepieniu serc :roll: :wink: - że można w rok własnoręcznie zagospodarować całkiem spory kawał ugoru.

 

Natko,

tak, furtka to Wiśniowski (brama też). Dzięki za miłe słowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się jeszcze bardzo podobał do tych mebli taki blat niby-lastriko (wisz, takie kamyczki), ale mój mąż stawił opór. Z PRL-em mu się kojarzyło :wink:. Z tym, że ten wzór jest bardzo wyrazisty i nie do każdych kafelek by pasował.

Acha, jeszcze dość fajnie z tymi meblami wygląda taki ciemny, antracytowy. Widziałam w którejś Ikei na ekspozycji i też całość mi się spodobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się jeszcze bardzo podobał do tych mebli taki blat niby-lastriko (wisz, takie kamyczki), ale mój mąż stawił opór. Z PRL-em mu się kojarzyło :wink:. Z tym, że ten wzór jest bardzo wyrazisty i nie do każdych kafelek by pasował.

Acha, jeszcze dość fajnie z tymi meblami wygląda taki ciemny, antracytowy. Widziałam w którejś Ikei na ekspozycji i też całość mi się spodobała.

 

To lastryko kojarzy mi się...wiesz,jak ;)

Antracyt super,ale troszkę nie pasuje do koncepcji.

A,że ma być to oswojenie tradycji nowoczesnością :o

to niech będzie aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Masz prześliczny dom taki bardzo ciepły i rodzinny - tętniący życiem. Bardzo mi się spodobał, bo stanowi miłą odmianę wobec wszechobecnego upodobania do zimnych minimalistycznych wnętrz. A ogród to po prostu marzenie. Jeśli chodzi o ogród to mam pytanko czy ktoś wam go projektował? Jeśli tak to proszę napisz ile kosztował projekt i jeśli mogę prosić o przybliżony koszt wykonania (roślinki itp.) to proszę o wiadomość na priva. Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu,

bardzo się cieszę, że nasz dom Ci się podoba. Minimalistyczne wnętrza też mają swój urok, ale mnie podobają się głównie na zdjęciach. :wink: Chyba nie czułabym się w nich dobrze na co dzień.

Mam też takie odczucie (z którym pewnie nie wszyscy "minimaliści" się zgodzą), że kiedy w domu są małe dzieci, styl minimalistyczny trudno utrzymać. Ciągle "zaśmiecają" go różne rzeczy, foteliki do karmienia, klocki, pluszowe misie... A w naszym domu są to poniekąd elementy wystroju wnętrza. :lol:

Jeśli chodzi o ogród, odpowiadam Ci na priva.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ogrodek macie piekny super wszystko dobrane niezly gust,sami projektowaliscie czy ktos wam, jesli projektant to ile on kosztowal a ile cala resz tzn roslinki itd, domek na narzedzia super jakie ma wymiary i gdzie go kupiliscie i za ile?

jesli nie chcesz tu odpowiadac to odpisz prosze na priv lub gg 3446711 pozdrawiam i czekam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!

Urzekł mnie Twój domek!

Pokazałaś,że małe i proste również może być piękne!

Brak zbytniej rozrzutności, która i tak okazuje się zbyteczna, wszystko funkcjonalne! Dom sprawia wrażenie jakby stał w tym miejscu od zawsze. :D Wkomponowany jest w otoczenie wspaniale! Ogród bardzo dobrze zaplanowany i równie dobrze zrealizowany! Jestem bardzo ciekawy, czy ogród to Wasze dzieło, czy wykonał je "dyplomowany" ogrodnik?

Wiem, że terez Ty się nim opiekujesz, bo pisałaś,że to Twoje hobby.

A czyim pomysłem była koncepcja ogrodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...