Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa zaczynających na wiosnę '06


Monika  Seba

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie

Ja też zaczynam na wiosnę. Projekt będzie przysłany w przyszłym tygodniu i uśmiech dla Basi, bo wybrałam dom z tej samej pracowni, tylko Selene III.

I cieszę się :D ,i boję :o i targają mną różne uczucia: czy to się uda???

Ale mam nadzieję, że w razie czego POMOŻECIE :roll: ???

 

 

Witaj Dorotko

Fajny, zgrabny domek wybrałaś.

 

POMOŻEMY :D :D :D To znaczy ja doświadczenia w budowaniu jeszcze nie mam, ale wiem, że na forumowiczów można liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moje boje z placem budowy zaczynaja sie dokladnie w tym samy czasie co wasze....w poniedzialek odbieram pozwolenie na budowe.....na dzien dzisiejszy najwiekszym problemem jest wyszukanie dobrej firmy...jestem swiadomy tego ze zostalo mi na to jeszcz tylko kilka tygodni...po tym czasie czekaja na mnie sami partacze :D

 

 

 

Pozdrawiam

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! My też planujemy rozpocząć w przyszłym roku, ale raczej latem. Podsumowując nasze dotychczasowe osiągnięcia to: mamy działkę, WZ, projekt. Po niedzieli będzie tymczasowa mapka od geodety, a wlistopadzie taka jak należy, czyli z pięczęciami. No i w przyszłym tygodniu chcemy spotkać się z architektem i omówić nasze propozycje zmian. jak będzie dalej to zobaczymy.

Pozdrawiam J&J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wybralismy Librę II z pracowni APA.

http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=2&page=5&sh=768

 

Ups, już teraz to nie jest pracownia APA, tylko "Domowe klimaty"

 

Bardzo ciekawe projekty ma ta pracownia - znakomity rozkład wnętrz, przy niewielkiej powierzchni niezłe jej wykorzystanie i możliwość modyfikacji bez ingerencji w konstrukcję - dzięki za namiar ;-) . My właśnie kupujemy działę, więc wiosna 2006 brzmi jakoś mocno optymistycznie, ale dołączam się w trzymaniu kciuków za tych, co już pozwolenie odbierają lub odebrali :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna i Janusz widze ze mieszkacie w miescie z ktorego pochodze......mam nadzieje ze Elblag jest tak samo pieknym miastem jak w dniu w ktorym go opuscilem(czyli jakies 25 lat temu) :D

 

 

wtedy też tu mieszkaliśmy- niektóre miejsca są piękniejsze,niektóre...

pozdrawiamy krajan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o klika dni nie zagladalam i jak się tłoczno i miło zrobiło :D Jutro jade do Atrium po projekt i caly tydzien mam zamiar prowadzić nad nim "rozmowy panelowe" tak aby wszystkie szczegóły dograć żeby potem niespodzianek nie było. :D no i mam nadzieję że potem to już za 2 tyg projekt gotowy odbierzemy. Casting na wykonawców i u nas leniwo się zaczął ale musi szybko się rozpędzić. Trzymam kciuki za was Basiu! Jak dobrze że u nas urządnicy okazali się ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

a ja mogę się zapisac do klubu? ;)

bo co prawda zacząłem już wcześniej, ale teraz to tylko zasypię jeszcze fundamenty

i zabezpieczę przed zimą, a kontynuacja na wiosnę...

a zresztą i tak pewnie wszyscy skończycie przede mną, bo ja sam buduję

i trochę wolniej mi to wychodzi... ;)

witaj :D

wolniej- no wystarczy spojrzeć w Twój dziennik i jakoś "wolniej" tam nie pasuje. Ja to mam chęci , by tak jak wy z moim tatkiem, co to dużo umie- zrobić wiele sama -tylko Seba marudzi, że on nie wie jak i musi miec ekipe co się zna, bo to dom, a nie..... :cry: ale i tak wezmę sprawy z swoje ręce i tu i uwdzie sobie pokopię nawet za cenę odcisków po łopacie:) tymczasem napisz ile wychodzi wypożyczenie szalunków, skąd je brałeś i czy jest w czym wynierać (no bo w takich wypożyczalniach to chyba skład wszystkiego możliwego, niekoniecznie użytecznego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj :D

wolniej- no wystarczy spojrzeć w Twój dziennik i jakoś "wolniej" tam nie pasuje. Ja to mam chęci , by tak jak wy z moim tatkiem, co to dużo umie- zrobić wiele sama -tylko Seba marudzi, że on nie wie jak i musi miec ekipe co się zna, bo to dom, a nie..... :cry: ale i tak wezmę sprawy z swoje ręce i tu i uwdzie sobie pokopię nawet za cenę odcisków po łopacie:)

 

no taa... tylko, że jakbym brał ekipy to już bym pewnie dach miał zrobiony

(i jakieś kilkadziesiąt tys. mniej w kieszeni ;) ). a tak to tylko troche urlopu

możemy poświęcić, jakieś popołudnia i weekendy. no i za szybko to nie idzie (ale zawsze do przodu ;) ) i trochę kasy za robociznę można zaoszczędzić ;)

aha! i jeszcze jedno - wiem co i jak mam zrobione, a fachowcy to pewnie by się tak z jakimiś szczegółami nie dłubali jak my, bo im chyba raczej na czasie zależy a nie na jakości... :)

 

 

tymczasem napisz ile wychodzi wypożyczenie szalunków, skąd je brałeś i czy jest w czym wynierać (no bo w takich wypożyczalniach to chyba skład wszystkiego możliwego, niekoniecznie użytecznego)

 

szalunki były po 60 gr za m2/dobę. brałem je z budostalu 4, koło huty katowice, ale wybór był taki sobie, bo było dużo już trochę bardzo zużytych, ale trafiały się też prawie nówki - zależy czy akurat dużo jest wypożyczonych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...