Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa zaczynających na wiosnę '06


Monika  Seba

Recommended Posts

Wiatm zuczku

Nie wiem, trudno mi powiedzieć. Możliwe że nie ponoszą kosztów transportu do hurtowni. Producent jest w tym samym mieście i dzięki temu cena dla klijenta może być niższa. Wiem że ceny w Tarnowie oscylują w tych granicach co podałem wcześniej, różnica ok. 0,10 zł.

 

Pozdrawiam :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Hurtownia za porotherm 25 P+W powiedziała mi 3.10 zł za porotherm 30 P+W 2.90 zł.

A ja kupiłem maxa za 1.32 zł, dzisiaj zrobiłem przedpłate. Mieszkam w tarnowie mieście producenta (leier) i to może wpływać na cene!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

My się jeszcze w hurtowni nie targowaliśmy, ale jak powiedzieli nam cenę 3,75 brutto, to mąż zapytał czy można coś opuścić i usłyszał, że nie bardzo, bo to i tak niska cena, a oni tak sobie nie mogą opuszczać cen na porotherm, bo mają narzucane od producenta. Możliwe to?

 

Wg. mnie zawsze moga opusic, ale hurtownie maja 2 szkoly: 1. "nie mozna pani - juz i tak jest tanio" - i jak nasickasz, mowisz, ze w innym miejscu masz taniej to opuszczaja; 2. "jasne, ze pozemy dalej o cenach porozmawiac jak Pani przyjedzie". Wykonaw2cy czesto mowia, ze nie opuszcza, ale w hurtowni mi sie jeszcze nie zdarzylo, zeby sie nie udalo :) A jeszcze nic nie kupilam :D

 

lukaszcies - dzieki za cena maxa. Sprawdze sobie teraz akurat w przyszlym tygodniu zamierzam zebrac oferty i w sobote moze podjac ostateczna decyzje i wplacic zaliczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczy ktos z wielkopolan moze mi dac namery na jakiegos ciesle-dekarza. Moj nie daje znaku zycia i chyba mnie po prostu olal. A ja nie mam innych atrakcyjnych cenowo namiarow :( A moj wykonawca nie jest peniwm, czy bedzie mail terminy zeby klasc mi dach, wiec wole nie ryzykowac z czekaniem do ostatniej chwili :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przyglądam się uważnie dyskusji o cenach PTH 25 P+W. Poczekajmy do jutra, zobaczymy jak rzeczywiście zmienią się ceny. Pod koniec tygodnia pierwszy raz wybieram się do hurtowni, to porównamy zeznania i ceny :D

 

Ps. mam nadzieję że rozmawiamy o "oryginalnym" Porothermie Wienerbergera. Dla niektórych wykonawców Leier, Jopek czy Plecewice to to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :p

a to też jest ważne- różna jakość. W hurtowni powiedzieli mi, że gnaszyński jest najlepszy, najgorzej wypalają gdzieś w północno- wschodniej części kraju.

......... "Każdy Żyd swój towar chwali!!!!"

Tak Ci powiedzieli ,bo akurat ten mieli na magazynie ,ogulnie to chodzi o to czy dają deklarację zgodności i o klasę 10 czy 15 .

Jest natomiast prawdą ,że 2 lata temu zakład Lajsy [pół-wsch Polski] miał problemy , żekomo coś źle popakowali , ale wycofali towar z hurtowni i podobno zniszczyli. :o :cry:

 

 

Pozdrówka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie ponad tydzień i widzę, że zakupy ruszają pełną parą. My jeszcze w lesie, ale za to po niespełna trzech tygdniach oczekiwania (jestem bardzo zaskoczona, bo myślałam, że W-wie czeka się dłużej) mam do odebrania

 

POZWOLENIE NA BUDOWĘ !!!!! :D :D :D :D :D

 

Cieszę się ogromnie i teraz czekam na koniec zimy i może uda nam się w końcu ruszyć z budową :wink: .

 

No i najwyższy czas aby pomyśleć w końcu o zakupach 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wracam do tematu kredytów :D (proszę nie bić). Widzę, że sporo osób bierze kredyt w CHF... Naprawdę się nie boicie? Przecież jeśli CHF zdrożeje, to automatycznie macie więcej kredytu do spłacenia, nieraz jest tak, że kwota zadłużenia robi się wyższa od zaciągniętej! W ostateczności można taki kredyt spłacać w nieskończoność :-? Proszę się na mnie nie złościć, że pytam, po prostu chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuczkupytaj od tego jest forum my się nie gniewamy z checią chyba tu ci wszyscy pomogą. J a wziełam kredyt we frankach -a tej zmiany oprocentowania się boję ale mniej -dlatego że mam podpisaną umowę na bezpłatną zmianę waluty kredytu -jakby coś.

Heath każdy tu ma na myśli porotherm -Winnenberga-Plecewice to Plecewice jak bym chciała napisać o cenie plecewic czy innej cegły to bym napisała a ja wyraźnie tak jak i inni napisali że chodzi mi o konkretną cegłę porotherm 25 z Win.

A wątpię że jak pujdziesz do sklepu i poprosisz o Winnenberga-żeby ktoś ci sprzedał np.plecewice.

To tak jak byś poszedł do sklepu pytać o cene bułki -a pani podaje cene chleba-no bo to terz jest pieczywo. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...