Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa zaczynających na wiosnę '06


Monika  Seba

Recommended Posts

Witam Wszystkich!

Dzisaj WIELKI dzionek,ławy fundamentowe zostały zalane.Pare dni i będą mury szły do góry(te z fundamentów).AHA i jeszcze coś ważnego w poniedziałek będą stawiać słup z ZE.Nareszcie, bo już myślałam że sie niedoczekam, jutro mija miesiąc jak już powinien być prąd.

ALE cieszmy się ztego co mamy.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH![/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

CHciałabym jeszcze jedną rzecz uściślić, niektóre urzędy nie zezwalają na wycinanie drzew kierujac się ich wysokością a nie wiekiem. O ile dobrze pamiętam to powyżej 150cm nie wolno samowolnie wycinać

No to jestem w du..pie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHciałabym jeszcze jedną rzecz uściślić, niektóre urzędy nie zezwalają na wycinanie drzew kierujac się ich wysokością a nie wiekiem. O ile dobrze pamiętam to powyżej 150cm nie wolno samowolnie wycinać

ja miałam w planie zagospodarowania wyszczególnone najwazniejsze drzewa i ich obwód pnia na wys chyba 1,50m -

:lol: jeszcze tutaj sie nie chwaliłam-MAM POZWOLENIE NA BUDOWĘ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w zeszłym tygodniu wystąpiliśmy o pozwolenie do gminy na wycięcie drzew z drogi dojazdowej i czekaliśmy tylko kilka dni na komisję i decyzję.

W środę wykopaliśmy rowki pod fundamet w czwartek zbrojenie a w piątek zalaliśmy -choć na beton czekaliśmy z 8 godzin -taki wielki poślizg betoniarni a ekipa czekała, ostatnią gruchę laliśmy przy jednej żarówce po 22 ale ekipa super szybko się uwija :) jutro startujemy z bloczkami.A potem niestety przerwa bo ekipa kończy dwa inne domki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

no i sie zaczelo. dziura w ziemi gotowa. W poniedzialek zaczynamy

juz objezdzilam sklady w poszukiwaniu materialow, ech ceny przerozne, ale to pewnie juz wiecie.

Pozdrawiam wszystkich zapaleńców, oby pogoda nam dopisala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja chętnie dołącze. Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem działki :D :D i mam nadzieje uderzyć z kopyta. Chęci są spore, mam nadzieje, że sił starczy bo dużo będzie systemem gospodarczym czytaj samemu :-? . Szkoda, że doba ma tylko 24h bo pewnie skusiłbym sie na jeszcze wiecej prac samemu a tak trzeba będzie sie podpierać "grupami wykonawczymi" które pewnie i tak trzeba będzie mocno doglądać aby potem wszystko grało. Pozdrawiam wszystkich zaczynających przygode z budową domu. :wink: :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...