Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa zaczynających na wiosnę '06


Monika  Seba

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na mojej działeczce w trzy dni ściany parteru postawili i nadproża w przyszłym tygodniu będzie strop, tępo oszałamiające a ekipa suuuuper, polecana z tego forum. A my zabiegani -codziennie nowa lista zakupów dotego praca dzieci i wszystko w szalonym tempie-ale daje się jakoś to pogodzić.

pozazdrościc takiego tempa-to jaka powirzchnie ma twój domek że tak im szybko poszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się budują .

Cieszą sie że domek w oczach rośnie mają problemy z materiałem. Podziwiają swoje i sąsiadów kominy.

A ja nie mam problemów bo prawie trzy tygodnie temu po wylaniu chudziaka panowie majstrowie poszli na inną budowę. Mają przyjść w poniedziałek i budować mury. Cała działka zawalona cegłami. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam inwestorów z całego kraju. Jak to kiedyś śpiewano ? " Budujemy nowy dom, jeszcze jeden nowy dom...." albo coś takiego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa naprawdę super, niestety przez to, że zamówiłam złe kołnierze do okien dachowych, to nie skończyli w sobotę. Pojechali na inną robotę. Będą kończyć u mnie we wtorek, więc napiszę jak to wszystko się przedstawia.

Jak możesz to napisz mi ile biorą za metr poł. dachówki i nr telefonu. bo szukam dobrej ekipy na koniec lipca początek sierpnia.

Szukam też dobrej ekipy do tynków, jak ktoś ma taką to bardzo proszę o namiar. Pozdrawiam wszystkich budujacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...