Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa zaczynających na wiosnę '06


Monika  Seba

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To ja na szarym końcu :( :wink: U nas kładą zbrojenie w fundamenty. Ale za to ile jeszcze przede mną :D :wink:

 

Nie przejmuj się, bo zanim ja dach skończę, to Ty pewnie będziesz przy wykończeniówce. ;)

 

Taaa, jasne! :lol: :wink:

 

No wiesz... Jak się samemu wszystko robi to zajmuje to trochę więcej czasu. ;)

Gdyby mi sie do końca roku dach udało zrobić to byłbym bardzo zadowolony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej budowie dopiero zaczeli(10 czerwca) a już dziś zaczynają wieźbę dachową- przyjechała z kilku dniowym poślizgiem ale dotarła. Natomiast cegła k3 którą zamówilismy prosto z cegielni miała być kilka tyg. wcześniej pan sie z nami umawiał na konkretny dzień potem cisza to my za telefon a pan no że nie przywiezie bo mu sie lepszy kurs trafił i że może za tydzień i tak kilka razy aż tu nagle przyjechały palety doszczętnie zniszczonej cegły -masakra i teraz zobaczymy czy pan wymieni bo jak nie to go tu opublikuje ku przestrodze innych-a ten pan ogłasza sie gdzie tylko moze z tą tanią i "dobrą"cegiełką zdjecia oczywiście mam jako dowód. Czekam teraz na odpowiedź tego pana. Czy Wy mieliscie podobne przypadki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej budowie dopiero zaczeli(10 czerwca) a już dziś zaczynają wieźbę dachową- przyjechała z kilku dniowym poślizgiem ale dotarła. Natomiast cegła k3 którą zamówilismy prosto z cegielni miała być kilka tyg. wcześniej pan sie z nami umawiał na konkretny dzień potem cisza to my za telefon a pan no że nie przywiezie bo mu sie lepszy kurs trafił i że może za tydzień i tak kilka razy aż tu nagle przyjechały palety doszczętnie zniszczonej cegły -masakra i teraz zobaczymy czy pan wymieni bo jak nie to go tu opublikuje ku przestrodze innych-a ten pan ogłasza sie gdzie tylko moze z tą tanią i "dobrą"cegiełką zdjecia oczywiście mam jako dowód. Czekam teraz na odpowiedź tego pana. Czy Wy mieliscie podobne przypadki?

 

Witam,

 

U mnie w trakcie trwania budowy zdarzyły się dwa przypadki, kiedy to przywieźli mi uszkodzony materiał. Szczęśliwie uprzedziłem ekipę, aby w takim wypadku nie pozwoliła rozładować towaru no i transport wracał do hurtowni. Należności regulowałem zawsze po dostawie więc nie miałem kłopotu z wymianą towaru na nowy.

 

pozdrawiam :p

 

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej budowie dopiero zaczeli(10 czerwca) a już dziś zaczynają wieźbę dachową- przyjechała z kilku dniowym poślizgiem ale dotarła. Natomiast cegła k3 którą zamówilismy prosto z cegielni miała być kilka tyg. wcześniej pan sie z nami umawiał na konkretny dzień potem cisza to my za telefon a pan no że nie przywiezie bo mu sie lepszy kurs trafił i że może za tydzień i tak kilka razy aż tu nagle przyjechały palety doszczętnie zniszczonej cegły -masakra i teraz zobaczymy czy pan wymieni bo jak nie to go tu opublikuje ku przestrodze innych-a ten pan ogłasza sie gdzie tylko moze z tą tanią i "dobrą"cegiełką zdjecia oczywiście mam jako dowód. Czekam teraz na odpowiedź tego pana. Czy Wy mieliscie podobne przypadki?

 

Witam,

 

U mnie w trakcie trwania budowy zdarzyły się dwa przypadki, kiedy to przywieźli mi uszkodzony materiał. Szczęśliwie uprzedziłem ekipę, aby w takim wypadku nie pozwoliła rozładować towaru no i transport wracał do hurtowni. Należności regulowałem zawsze po dostawie więc nie miałem kłopotu z wymianą towaru na nowy.

 

pozdrawiam :p

 

 

Darek

No właśnie a u mnie ekipa choć super to w tym temacie się nie wykazała dała dopiero znać jak dostawca odjechał i zaczeli rozpakowywać ten gruz(tzn.cegiełkę) zrobiłam zdjęcia tej cegiełki i wysłałam do cegielni teraz czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mojej ekipy tynkarzy ( zreszta branej z forum muratora nikt nie przebije). Spóźnili się tydzień ok, ale, że w poniedziałek mieli zaczynać tynkować a zaczęli raczej tankować: jeden: 2,3 promila a drugi ponad 1 promil, 3 trzeźwy. Najlepszy numer, że przywióxł ich szef, który stwierdził, że w poniedziałek w tej branży to normalne. Na początku czerwca wziął zadatek w kwocie ponad 2000 i nie wiem czy odda, czy będę musiała zakładać mu sprawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mojej ekipy tynkarzy ( zreszta branej z forum muratora nikt nie przebije). Spóźnili się tydzień ok, ale, że w poniedziałek mieli zaczynać tynkować a zaczęli raczej tankować: jeden: 2,3 promila a drugi ponad 1 promil, 3 trzeźwy. Najlepszy numer, że przywióxł ich szef, który stwierdził, że w poniedziałek w tej branży to normalne. Na początku czerwca wziął zadatek w kwocie ponad 2000 i nie wiem czy odda, czy będę musiała zakładać mu sprawę.

 

i ty im dałaś zaliczkę??? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolejny etap za mną. Mam już tynki wewnętrzne. :D

A jakie tynki, za ile z metra i czy wszystko ok zrobili jak tak to poproszę ślicznie o namiar.

Ja mam wieźbę skończoną niestety ekipa która miała wejść teraz z daszkiem nawaliła-tzn.firma z Żyrardowa u której miałam brać kompletną usługę najpierw czekałam miesiąc na wycenę a teraz okazało się że ci Panowie co są zatrudniani przez tą firmę nic nie wiedza o tym moim terminie wczesniej zarezerwowanym ze oni dopiero maja wolny termin na listopad-czyli szok -więc tak nieuczciwy sprzedawca mnie wrobił-szok i musiałam wziąść nowa na którą niestety muszę poczekać do sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...