Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa zaczynających na wiosnę '06


Monika  Seba

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To i my dołączamy. Obecnie robimy przyłącza wody i prądu. Pierwsza łopata ma zostać wbita gdy pierwsze mrozy puszcza, wiec sie chyba kwalifikujemy do grupy :wink:

Lada dzień będziemy zbierać wierchówkę pod dom, prowadzimy tez rozmowy z firma która będzie budować , bo to już najwyższy czas zaklepać sobie termin na wiosnę. Pozdrawiam :D :D :D

 

Ach jak to cieszy:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką nadzieję, że zaczniemy na wiosnę. Na razie UM wstrzymal nam wydanie decyzji o WZiZT do grudnia, więc czekamy

a co plan uchwalili i nie wydaja WZ?? czy coś innego?

 

 

 

 

 

 

Plan gmina przygotowuje ładnych parę lat, bez większego skutku. Więc poradzono nam w Wydziale Urbanistyki, żeby wystąpić o indywidualne warunki zabudowy dla naszej działki. Tak też zrobiliśmy. Przez ponad pół roku czekaliśmy na ten dokument, który był w trakcie tworzenia. Była wizja lokalna i zapewniano nas, że nie ma przeciwwskazan do wydania tego dokumentu. A jednak się znalazły. Zabrakło ostatniego podpisu. Gmina miała prawo zawiesić wydanie decyzji na rok i z tego skorzystała. Ci sami urzędnicy zapewniali mnie, że już teraz na pewno sprawa zostanie załatwiona pozytywnie. Oby, bo zniechęcić do budowy to urzędy potrafią :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze Wam udanego startu, murowanej pogody, jak najmniej stresow i jak najszybszego zakonczenia budow!!!!!!!!!

 

Ja jestem wiosnowiczka tegoroczna i grudzien mam nadzieje spedzic juz u siebie w domu!!! :D :D

 

POWODZENIA!!!!!!!!

 

Bardzo mnie ta wiadomośc podbudowała:)) Tak liczę, że może udalo by sie wprowadzic końcem roku...choć u nas pewnie będzie przestój, bo stan surowy skonczą pewnie latem, a my do Polski zjedziemy w najlepszym układzie jesienia i wtedy dopiero bedziemy robic instalacje i wylewki, tynki wewnetrzne, a wiem że to dośc dlugo musi schnać....i tu pojawia sie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ja też :oops: Projekt wybrany, casting na ekipę trwa (ale mamy już ścisłe grono faworytów), papierkologia w toku. Jak nic niespodziewanego nie wyskoczy (tfu, tfu) to wiosna będzie nasza 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej, jak ja Wam zazdroszczę, że prace posuwają się do przodu. My projekt mamy wybrany, nawet byliśmy na dwóch wizjach lokalnych :D , ale ze względu na utrudnienia ze strony naszego urzędu, jeszcze go nie zakupilismy. Jeśli okaże się, że warunków nam nie wydadzą , byłyby to zmarnowane pieniądze. Dokładnie wiem jakie zmiany chcemy i jak wnetrza wykonczyć, ale szczegółow z przyszlymi wykonawcami czy architektem nie mogę ustalać bez warunków zabudowy i kupionego projektu (pewnie mogę, ale chyba traktowano by mnie z rezerwą-rozmowa o niebieskich migdałach). Ostatnio podpisaliśmy umowę z Energą na uzbrojenie działki w prąd. W wodociągach, niestety, nie chcą rozmawiać bez WZiZT.

 

Przepraszam za te zwierzenia, ale musiałam się wyżalić i teraz jest mi troszkę lżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką nadzieję, że zaczniemy na wiosnę. Na razie UM wstrzymal nam wydanie decyzji o WZiZT do grudnia, więc czekamy

Basiu, a może UM chce Wam prezent na Gwiazdkę zrobić :) A poważnie mówiąc, może spróbujcie znależć w Urzędzie najwłaściwszą Bardzo Ważną Panią tudzież tak samo ważnego Pana i face to face stanąwszy, zapytajcie o co chodzi, dlaczego tak długo i co trzeba uczynić, aby bardzo ważną decyzję jak najszybciej uzyskać? Tak czy owak trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką nadzieję, że zaczniemy na wiosnę. Na razie UM wstrzymal nam wydanie decyzji o WZiZT do grudnia, więc czekamy

Basiu, a może UM chce Wam prezent na Gwiazdkę zrobić :) A poważnie mówiąc, może spróbujcie znależć w Urzędzie najwłaściwszą Bardzo Ważną Panią tudzież tak samo ważnego Pana i face to face stanąwszy, zapytajcie o co chodzi, dlaczego tak długo i co trzeba uczynić, aby bardzo ważną decyzję jak najszybciej uzyskać? Tak czy owak trzymam kciuki :)

 

Dziękuję anSi za kciuki. Dzieki nim wzrasta nasza szansa na wymarzony prezent pod choinkę :D :D :D

Już znaleźliśmy i pytaliśmy ważnego Pana w urzędzie i Pani także. Otrzymaliśmy jednak radę, z ktorej nie chcieliśmy skorzystać.

Tak więc czekamy, czekamy, czekamy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję anSi za kciuki. Dzieki nim wzrasta nasza szansa na wymarzony prezent pod choinkę :D :D :D

Już znaleźliśmy i pytaliśmy ważnego Pana w urzędzie i Pani także. Otrzymaliśmy jednak radę, z ktorej nie chcieliśmy skorzystać.

Tak więc czekamy, czekamy, czekamy :evil:

 

A to ci urząd :evil: Czyżby zapomniał komu ma służyć :o Tym bardziej trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu sliczny ten dom pod Twoim nickiem. Jaki projekt wybraliście?

 

 

Cieszę się, że Ci się podoba :D

My wybralismy Librę II z pracowni APA.

http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=2&page=5&sh=768

 

Jak znaczna wiekszość forumowiczów wybralismy go po przejrzeniu setek innych. Zakochani jesteśmy w domach parterowych, ale na naszą działkę i strony świata kompromisem jest właśnie taki projekt. Poza tym ma też coś w sobie, co nas się pociąga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...