Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OGRODZENIA - pomysły, inspiracje, wasze rozwiązania


ciku

Recommended Posts

wiem, jest pełno watków o tym, ale jakos tak cięzko to wszystko uporządkować. Możecie pokazać swoje ogrodzenia? Albo sąsiadów? Albo podpatrzone w necie? Cokolwiek, byleby była jakaś inspiracja... :wink: :lol: Musimy zdecydować się na ogrodzenie i tak jakoś nam cięęęęęęęęęężżżżżżżżko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 632
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Niepraktyczny.

Nie osłania od wiatru i jest w zasadzie przeźroczysty.

A jak się posadzi krzewy,to po co taki płot?

Ten płot informuje o tym, że teren za nim jest przywatny. I to jego praktyczna funkcja. :wink:

Mnie się podoba, bo pasuje do domów, które nie są w stylu rustykalnym. Chociaż to jeszcze nie to, czego szukam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.......ja jakiś czas temu wykonałem ogrodzenie z siatki (tej drobniejszej wprawdzie - ale zawsze) w salonie :o

Mamy taki kącik z wieloma donicami i doniczkami, a nasza mała córeczka potrafiła się tam zalęgnąć i przewrócić wielką donicę przy okazji obrywania jakichś liści. Było to traumatyczne i dla roślin i dla dziecka... więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Naprawdę nie wiem o co się czepiasz... Skoro Redakcji nie przeszkadza...

 

A gdzież ja napisałem, że mi przeszkadza????? I gdzie się czepiam?????? Po prostu myslałem, myślałem i ... się poddałem. I przelałem to na papier (sory, klawiaturę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zasłaniac się od wiatru? nie ma nic bardziej nieprzyjemnego w ogrodzie niż zastój powietrza latem :o .. a to wtedy głównie siedzi się na zewnątrz

moja propozycja na ogrodzenie to sztachety drewniane - zasłaniają przed ciekawskimi, a wiatr hula.. oczywiście od coś murowanego musi być :)

http://img406.imageshack.us/img406/8773/zdjcie079uk6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...