Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OGRODZENIA - pomysły, inspiracje, wasze rozwiązania


ciku

Recommended Posts

niedawno znajomy robil plotek za fundamenty i slupy zaplacil 10 000 za cegle klinkierowa za polozenie 1zl za sztuke i za przeslo metalowe 1500 jak policzylismy razem z cegla i brama to 36m tylko frontu kosztuje jakies bagatela 50 000 to stwierdzilem z maluzonka ze bedzie zwykly plot betonowy ale zato obsadzony tujami i nad plotem tuje wycinane we wzory wole zainwestowac w piekny ogrod niz plot miec jak z bajki a za plotem trawa i nic wiecej pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 632
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A to moje :wink:

http://images2.fotosik.pl/49/pltcft9txvhhe0rc.jpg

i cos z czego jestem dumna i pokazuje juz chyba wszystkim - "otworki komunikacyjne" dla zab myszy i innych co zechca przechodzic przez nasz ogród :wink:

http://images2.fotosik.pl/49/jl52vwuny8py4qpy.jpg

 

Jakieś znajome to ogrodzenie - przypadkiem nie z Wesołej?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam ja mam takie

http://img371.imageshack.us/img371/3760/hpim14016jw.jpg

 

Jedno z najpiękniejszych ogrodzeń jakie widziałam :)

Ale... chyba macie bezpieczną okolicę, albo ostrego pieska do pilnowania? ;)

 

Słoneczko: czemu mówisz o bezpiecznej okolicy? Że płot wydaje się "lekki", słaby? Każdy płot można przejść... nawet najgrubszy... Rozwiń swoją myśl, bo mnie się płot bardzo podoba- prosty do zrobienia i chyba tani w porównaniu z murowanymi słupkami i sztachetkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko: czemu mówisz o bezpiecznej okolicy? Że płot wydaje się "lekki", słaby? Każdy płot można przejść... nawet najgrubszy... Rozwiń swoją myśl, bo mnie się płot bardzo podoba- prosty do zrobienia i chyba tani w porównaniu z murowanymi słupkami i sztachetkami...

 

Te płoty ogromnie mi się podobają! Ale poziome sztachety są łatwiejsze do ewentualnego pokonania niż pionowe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko: czemu mówisz o bezpiecznej okolicy? Że płot wydaje się "lekki", słaby? Każdy płot można przejść... nawet najgrubszy... Rozwiń swoją myśl, bo mnie się płot bardzo podoba- prosty do zrobienia i chyba tani w porównaniu z murowanymi słupkami i sztachetkami...

 

Te płoty ogromnie mi się podobają! Ale poziome sztachety są łatwiejsze do ewentualnego pokonania niż pionowe :(

 

 

No to ja nie wiedziałem że płot ma przed czymś chronić. Jakbym chciał ochronny to bym postawił betonowy pełny z zwojami drutu kolczastego na górze (taki jak to se Kaczyński na Helu stawia).

 

Wydaje mi sie, że jeżeli chodzi o forsowanie płotu to raczej nie ma różnicy czy jest on w układzie pionowym czy poziomym. :D Jeżeli ktoś chce przez ten płot to tak czy inaczej przejdzie. :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...