Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OGRODZENIA - pomysły, inspiracje, wasze rozwiązania


ciku

Recommended Posts

Chopinetka, cudo ta Wasza dzialka. Cos pieknego...No i poczatek ladnego ogrodu juz jest...

p.s. Ja ciagle pamietam ta sprawe o wnetrzach, nawet w Muratorze widzialam taka ladna fotke, gdzie na wyzszym poziomie byla jadalnia, na nizszym kącik odpoczynkowy i mi sie to spodobalo bardzo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 632
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ten brąz byłby lepszy, choć oczywiście to rzecz gustu, faktycznie mało widać otoczenia na tym zdjęciu. Mogę mieć błędne wyobrażenie. 8)

 

stolarkę okienną i drzwiową mam w kolorze ciemno-brązowym, elewacja jest łososiowa. W przyszłym tygodniu będę miaa balustradę na balkonach - ciemnobrązową. Zobaczę jak to będzie wyglądać - wtedy na identyczny kolor pomaluję ogrodzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przodu klinkier, ogrodzenie kute czarne z delikatnym motywem, w tym stylu barierki na balkonie. Mi się podoba, znajomi też chwalili. Z boku tylko siatka na głębokiej podmurówce (mąż się uparł, że musi być poniżej poziomu zamarzania ale nie wiem czy warto było).

Nie umiem wklejać zdjęć więc pozostawiam opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciku prosze bardzo :lol: oto moje ogrodzenie

http://foto.onet.pl/upload/19/44/_485025_n.jpg

Na razie mamy nie mamy jeszcze odpowiedniego podłoża pod auto, tymczasowo jest żwir. Mam nadzieję, że docelowo będzie plac wyłozony kostką granitową.

 

 

Bardzo oryginalne ogrodzenie!!

Gratuluję gustu!! :D :lol:

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciku prosze bardzo :lol: oto moje ogrodzenie

http://foto.onet.pl/upload/19/44/_485025_n.jpg

Na razie mamy nie mamy jeszcze odpowiedniego podłoża pod auto, tymczasowo jest żwir. Mam nadzieję, że docelowo będzie plac wyłozony kostką granitową.

 

 

Bardzo oryginalne ogrodzenie!!

Gratuluję gustu!! :D :lol:

Pozdrawiam :wink:

Możesz zdradzić z czego jest zbudowane.Jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka nie jest takim zlym do konca rozwiazaniem .Mozna ja obsadzic np.powojnikiem i czyms co jest dluzej zielone i peknie sie czerwieni na jesien , zapomnialam jak sie nazywa :oops:

mialam tak w swoim pierwszym domu i jak dla mnie bylo ok

z zamierzenia zreszta , a ze tansze to to jeszcze na plus

To się nazywa winobluszcz ale na zimę gubi liście, polecam bluszcz zimozielony - choć na efekty przyrostu trzeba ciutkę dłużej poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...