Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Garnki do płyty indukcyjnej


Kedrap3

Recommended Posts

angela_ap, mia123, myslalem, ze jak kupujecie do kuchni sprzet Siemensa, Boscha czy innego AEG, to rowniez jestescie zainteresowane pasujacymi do tego akcesoriami :D

:lol: bardzo śmieszne, serio po pachy się ubawiłam, zastanawiam się tylko skąd ta ironia i wogóle co ci do tego, to moja sprawa jaki sprzęt kupuję

widać, ze albo nigdy nie wykańczałes mieszkania albo dla ciebie koszty nie grają roli, bo stac cie na wszystko

a ja mam Mastercooka, a widać Mastercook się nie podchodzi pod ta teorie ufff hahaha Chociaż .... cholera, przecież mam zmywarkę Siemensa :o !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 421
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oglądałam wczoraj garnki Elo na żywo, bo tez byłam nimi zainteresowana

byłam :roll:

solidne garnki tej firmy są cenowo porównywalne z Berghoffem

 

Teraz zauważyłam, że wkleiły się dwa te same linki.

Drugie garnki to miały być te:

http://www.swiatkuchni.com/elo/zestaw-naczyn-elo-silicano-4-el--id-2198/

No ale ... budżet....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak,dostałam piękny duży komplet garów na indukcję(tak podaje producent) firmy Hoffner,z pokrywkami ze wskazującymi temperaturę i co?na mojej indukcji nie działają :evil: ,kupiłam gary z Olkusza i naszczęście są dobre a i ładne,no i niedrogie,zauważyłam że na indukcji nie działają garnki z podwójnym dnem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

ja z własnego doświadczenia polecam garnki ikea, kiedys kupilam taki zestaw 3 garnkow za 39,00 pln i dziala nic sie nie przypala, szybko sie gotuje, jestem happy ze nie musialam kupowac nowych, tylko patelni sie naszukalam jak glupia, bo ta z ikei tez sie nadaje i super sie uzywa.

polecam bardzo. teraz szukam wysokiego garnka - pewnie tez tam zajrze.

 

pozdrawiam,

edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

mam takie pytanie.

Płyta indukcyjna którą zamierzam kupić ma okreslone pola grzewcze 14,5, 18, 18, 21 - a dwa garniki które mam zakupione do płyt indukcyjnych mają 22 i 26cm - i moje pytanie. Czy płyta rozpozna mi większy garnek niż pole grzewcze, czy będzie grzało??

 

proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy trzeba mieć specjalne garnki do płyty indukcyjnej?

Ja mam garnki z zepptera - czy mogą być?

 

tak trzeba...

czy moga byc, to musisz sprawdzic sama, albo na opakowaniu, albo na dnie garnkow powinno byc wybite, jak nie, to przyloz magnes, jak przyciagnie dobrze do dna, to prawdopodobnie sie nadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...