Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARGARETKI Z ARCHON-a


annaz

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...a zapomnielismy o jednym. Pod schodami pozostala wolna przestrzen ktora mozna bylo jakos wykorzystac.....i wykorzystalismy. Wejscie z lazienki.

 

1. Tu bedzie kompakcik lub jak kto woli WC

2. Prysznic (wersja bez brodzika)

3. Wejscie do "komorki' :)

 

 

 

http://img365.imageshack.us/img365/1601/schowekcopy7on.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 6 months później...
...aaaaa zapomnialam napisac ze przez te nasze modyfikacje doszlo nam nowe pomieszczenie "jadalnia" ktora chcemy umiescic zaraz za kuchnia. Nastepna kiszka w tym domku ktorej nie lubimy :)

 

http://img495.imageshack.us/img495/9868/kuchnia5nh.jpg

 

1. Kuchnia

2. Jadalnia

 

 

 

Tytułem wstępu ...z okazji imienin....Wszystkiego co najlepsze Aniu dla Ciebie :D, spełnienia marzeń i realizacji planów na budowie w szybkim tempie :D

 

wszystkie zmiany mi sie podobają, myślę że na Waszą korzyść są dokonane, ale jedynie zamieniłabym kolejnośc kuchni z jadalnią....ponieważ stól który wstawisz na koncu tego pomieszczenia nie bedzie w ogóle dostepny dla gosci z salonu i mysle ze to rozwiązanie jest mało praktyczne...ja osobiście kuchnie zrobiłabym pod oknami tego pomieszczenia na końcu a stól pięknie wyeksponowała między salonem a jadalnią...co o tym myślisz?? :)

 

pozdrawiam

motyczka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladając plan równiez pokusiłem sie o kilka zmian, moj domek jest bez garazu, bo zdecydowlem ze garaz bedzie samodzielny i bedzie odgradzal dom od ulicy (dosc dluga dzialka 60 metrów), główna zmiana to poszerzyłem o metr dom od strony schodów (dłuższa kuchnia i szerszy pokój przy wejsciu, oraz wieksze pomieszczenia gospodarcze), na pietrze pozwolilo to na zmiane ukladu pokoi, od strony tarasu, sypialnia dalej pokój i łazienka (chyba lepiej to wykorzysta skosy).

Napiszcie co o tym sądzicie,

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
czesć, jesli mogę coś podpowiedziec to lepszym rozwiązaniem byłoby ustawienie ciągu roboczego-czyli mebli w głębi pomieszczenia a jadalnie z brzegu, po co ktos ma przechodzic przez cała kuchnie zeby zjeś obiad czy napic sie kawy, a i przyjemniejszy widok z jadalni bedzie i odwrotnie z salonu na jadalnie a nie na garki .Bardzo fajniutki domeczek :lol:(jeszcze jesli mogę-jak juz robisz łuki to nie mieszaj z prostymi wejsciami a przynajmniej nie na tej samej scianie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladając plan równiez pokusiłem sie o kilka zmian, moj domek jest bez garazu, bo zdecydowlem ze garaz bedzie samodzielny i bedzie odgradzal dom od ulicy (dosc dluga dzialka 60 metrów), główna zmiana to poszerzyłem o metr dom od strony schodów (dłuższa kuchnia i szerszy pokój przy wejsciu, oraz wieksze pomieszczenia gospodarcze), na pietrze pozwolilo to na zmiane ukladu pokoi, od strony tarasu, sypialnia dalej pokój i łazienka (chyba lepiej to wykorzysta skosy).

Napiszcie co o tym sądzicie,

Pozdrawiam,

 

marcinwro- przepraszam, ale gdzies mi umknal Twoj post :(dopiero teraz przez przypadek go przeczytalam. Napisz prosze na jakim jestes etapie budowy, a moze juz budowa skonczona :D Chetnie zobacze, jak wyglada Twoj domek po zmianach, mysle ze to byl trafiony pomysl z poszerzeniem domu, nam teraz troszke dol wydaje sie klaustrofobiczny.

Masz moze na forum swoja stronke, chetnie podpatrze co sie u Ciebie dzieje na placu boju :)

 

Pozdrawiam, Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesć, jesli mogę coś podpowiedziec to lepszym rozwiązaniem byłoby ustawienie ciągu roboczego-czyli mebli w głębi pomieszczenia a jadalnie z brzegu, po co ktos ma przechodzic przez cała kuchnie zeby zjeś obiad czy napic sie kawy, a i przyjemniejszy widok z jadalni bedzie i odwrotnie z salonu na jadalnie a nie na garki .Bardzo fajniutki domeczek :lol:(jeszcze jesli mogę-jak juz robisz łuki to nie mieszaj z prostymi wejsciami a przynajmniej nie na tej samej scianie)

 

Witaj jaszczurko, pewnie ze mozesz, a nawet powinnas cos podpowiedziec :) i dzieki za podpowiedz. Takie rozwiazanie bedzie w naszym domku :) czyli kuchnia w glebi. Jak zaczelismy sobie w marzeniach ustawiac mebelki w kuchni, to wlasnie sie okazalo, ze nijak nie mozna nic rozplanowac, bo malo, ze to "waska " kiszka, to jeszcze ubzdurala nam sie jadalnia w kacie, a kuchnia po srodku tej kichy.

Jesli chodzi o luk, to byl to wybryk moje przyszlego tescia, ktorym nam zupelnie sie nie spodobal :evil: , cos z tym lukiem zrobimy, postaramy sie mocno, zeby go jednak nie bylo.

 

Serdecznie pozdrawiam, Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, a powiedz czy stol nie zmiesci sie pod oknem w salonie?tam gdzie ta zielona strzalka, a na koncu kuchni mozna zrobic spizarnie jest długa wiec naprawde mozna w niej wydzielic takie wlasnie pomieszczenie, wtedy kuchnia bedzie mniejsza moze bardziej kwadratowa co?a o spizarni niejedna z nas marzy tylko nie mamy takiej mozliwosci jak ty.

wiesz ja bym nie rezygnowala całkiem z tej scianki co skreslilas -tej szerszej ,przy wejsciu do salonu,zostaw choć wąski słupek(połowe) ,tak zeby przesłonic troche widok na drzwi do wc.po co z salonu patrzec na nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj dzieki za odpowiedz,

ja dopiero zaczynam budowe, od dzis mam pozwolenie i zaczynam starania o wycinke drzew (bo to teren lesny),

wlasnie studiuje jak sie wkleja zdjecia i pewnie niedlugo bede sie mogl pochwalic swoim forum, na poczatek pojdzie dzialeczka, jest super, pewnie gdyby nie ona to jeszcze dlugo bym sie nie decydowal na budowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszczurko, myslelismy o wyburzeniu sciany (tej szerszej), ale kilku forumowiczow na szczescie nam to wybilo z glowy.

Jesli chodzi o stol w salonie, to w projekcie, architekt takie rozwiazanie wlasnie zaproponowal, natomiast nam wydaje sie, ze salon nie jest az tak duzy, zeby wsadzac tam jeszcze stol. Dlatego narodzil sie pomysl dobudowania, a raczej rozbudowania kuchni, bo w oryginale jest ona mniejsza, tzn krotsza o okolo 2,5-3 m. Wiesz poki co plan jest taki, ze dom ma pelnic funkcje: na dole tesciowie (salon, kuchnia wspolne), natomiast gora nasza (3 sypialnie, salon+aneks kuchenny). Moi przyszli tesciowie, jakos tak troszke dziwnie chca/planuja urzadzic dom (chyba maja nawyki mieszkania od zawsze w bloku) z tego wzgledu cenne sa dla mnie Wasze wszelkie wskazowki, bo to co nieraz wymodzi moj przyszly tesc to :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
  • 3 months później...

Witam!

 

Aniu, żałuję, że tak dawno Cię tutaj nie było. Ciekawa jestem, jak się sprawdza domek w margaretkach. Czy już mieszkacie w nim?

 

A może ktoś jeszcze dołączy się do tematu i podzieli się opiniami na temat tego projektu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...