Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARGARETKI Z ARCHON-a


annaz

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej! Witam! Macie piękny domek i mądre w środku rozmieszczenie pomieszczeń, ale proponowałabym Wam, aby jadalnia była w miejscu kuchni. Na wprost wejścia miałabyś piękny jadalniany stół i efektowne wejście od strony korytarza i od strony salonu. Bo (teoretycznie) każdy gość który będzie siedział w salonie (i zakladając) poprosisz go do stołu to będzie musiał przechodzić przez kuchnie w której to różnie ludzie sobie rządzą np. jedni mają nieład i sterte garów, niepoukładane niespodziewanie to i tamto, w zlewie to i owo i wtedy jest się czego wstydzić, a jak kuchnia jest pięknie urządzona to będzie ją widać nawet z daleka, tak w końcu tej ścianki. Ja gdybym miała urządzać takie własnie mieszkanko to tak bym zrobiła. Ale to tylko moje sugestie, a każdy musi sam według swoich potrzeb i indywidualnego życia dokonywać wybory (np. umeblowanie mieszkania).

 

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

Witam!

Wiem,ze to nie moj watek, ale postanowilam naisac tutaj, aby ulatwic poszukiwania innym budujacym Margarteki:) Mam nadzieje, ze Ania-zalozycielka watku-nie bedzie mi miala tego za zle ;)

Mamy stan surowy otwarty domu z pracowni Archon-u Margaretki2. :)

Za miesiac mamy zamiar zamknac juz nasz domek. Jesli chodzi o sam projekt, dokonalismy kilku zmian, ktore jednak nie wplynely na zmiane bryly budynku. Podstawowa zmiana dotyczyla rozmiaru kuchni. Obecnie z 8 m2 powstala piekna kuchnia o powierzchni 12 m2. Pod schodami - tuz przy kuchni - wygospodarowalismy miejsce na spizarke, zas lazienka zostala zlokalizowana przy kotlowni. Ta zmiana pozwolila na powiekszenie kuchni, stworzenie niezbednej w domu spizarki, a takze sama lazienka wyszla bardziej okazala niz w oryginale. Poddasze uleglo tylko jednej zmianie, ktora bylo udostepnienie garderoby wszystkim domownikom, tzn. drzwi do niej zostaly zaprojektowane z korytarza, nie jak wstepnie zakladono z naszej sypialni.

To sa zmiany, dzieki ktorym nasze Margaretki wydaja sie byc idealnym rozwiazaniem dla naszych oczekiwan. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już był taki pomysł...

 

Ja zmieniłabym wejście z domu do pomieszczenia gospodarczego. Wybić drzwi prosto z holu, wcześniejsze zabudować i z tej wnęki w wiatrołapie powstanie duża garderoba.

 

http://img257.imageshack.us/img257/358/partertakijakjest2finalgb2.gif

 

Na piętrze zrobiłabym jedną sypalnię z własną garderoba i łazienką. no chyba ,ze potrzebujecie tyle pokoi.

 

http://img183.imageshack.us/img183/4928/pietro2tllo7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...