Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RUSTYKALNE I POŁUDNIOWE KLIMATY - mimi inspiracje


Gość

Recommended Posts

Nathalie....mam pytanko, jak przeglądasz te wspaniałe stronki z kuchniami :) , to czy natrafiłaś może na suszarki do naczyń stojące patynowane??...takie które stawia sie na ociekaczu...jak dotąd natrafiałam tylko na chromowane i ubolewam :( :) ...gdyby się jednak rzuciło Tobie cos w oczko bedę wdzięczna za podpowiedz gdzie tego szukać :D

 

pozdrawiam serdecznie

motyczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

JoShi, nie chcę od nowa żadnych awantur, a ten złośliwy dopisek jest jej zarzewiem.

Na dodatek nie ma nic wspólnego z tematyką wątku. Stąd uważam iż napisał go troll.

Tu wiele rzeczy ma mały związek z tematyką. A dorosły normalny człowiek powienien rozumieć, ze należy wypijać piwo, które się nawarzyło i że nie nalezy sie pchac tam gdzie go nie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisywanie na forum nie krzywdzi . To jedynie zabawa .

Pisywanie wyzwisk na prywatny adres e-mail to już nie jest zabawa... Czy krzywdzi ? Kwestia podejścia...

 

Do mnie pisywala listy - propozycje . Lansowala sie na towarzyszke mego zycia . Bylo z tym wiele uciechy .

Jak dostaniesz kijem w glowe , to bedzie bolalo . Slowo zas mozna zignorowac . Jakis poeta pisal , ze slowem mozna zabic . Nie zgadzam sie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie pisywala listy - propozycje . Lansowala sie na towarzyszke mego zycia . Bylo z tym wiele uciechy .

Jak dostaniesz kijem w glowe , to bedzie bolalo . Slowo zas mozna zignorowac . Jakis poeta pisal , ze slowem mozna zabic . Nie zgadzam sie .

A ja śię z Tobą nie zgadzam i uważam dyskusję za bezwocną i pozbawioną sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie pisywala listy - propozycje . Lansowala sie na towarzyszke mego zycia . Bylo z tym wiele uciechy .

Jak dostaniesz kijem w glowe , to bedzie bolalo . Slowo zas mozna zignorowac . Jakis poeta pisal , ze slowem mozna zabic . Nie zgadzam sie .

A ja śię z Tobą nie zgadzam i uważam dyskusję za bezwocną i pozbawioną sensu.

 

1. Dlaczego wiec ja podejmujesz ?

2. Czy w kazdym dzialaniu musi byc sens ?

3. Chyba mnie w pierwszym poscie opacznie zrozumialas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...