Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RUSTYKALNE I POŁUDNIOWE KLIMATY - mimi inspiracje


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 323
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To forum publiczne. Jeśli nie podobaja Ci się nasze dywagacje to nie wchodź tu...

 

Wasze dywagacje nie mają nic wspólnego z rustykalnymi wnętrzami.

Uparliście się, żeby rozwalić i ten wątek, co widać jak na dłoni.

 

Może zaczniecie wklejać tematyczne zdjęcia, zamiast okazywać mściwość i głupotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaczniecie wklejać tematyczne zdjęcia, zamiast okazywać mściwość i głupotę?

Wydaje mi sie , ze JoShi i Luc sa w zmowie .

Z pewnoscia robia tobie na zlosc :roll: :D

Moze to jest jakis spisek?

Kto wie , moze nawet CIA macza w tym palce :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie to za Ciebie :kazde dzialanie , ktore prowadzi do nieuchronnego zakonczenia i na ktore nie mamy wplywu - jest bez sensu . Pozostaje nam samobojstwo .

 

Nie zmyślaj. Słowa 'działanie ' i 'nie mamy wpływu' w przypadku osób zdrowych psychicznie się wykluczają. Jeśli działam to mam pwływ bo działam tak albo inaczej albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie to za Ciebie :kazde dzialanie , ktore prowadzi do nieuchronnego zakonczenia i na ktore nie mamy wplywu - jest bez sensu . Pozostaje nam samobojstwo .

 

Nie zmyślaj. Słowa 'działanie ' i 'nie mamy wpływu' w przypadku osób zdrowych psychicznie się wykluczają. Jeśli działam to mam pwływ bo działam tak albo inaczej albo wcale.

 

...a oddychanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie to za Ciebie :kazde dzialanie , ktore prowadzi do nieuchronnego zakonczenia i na ktore nie mamy wplywu - jest bez sensu . Pozostaje nam samobojstwo .

 

Nie zmyślaj. Słowa 'działanie ' i 'nie mamy wpływu' w przypadku osób zdrowych psychicznie się wykluczają. Jeśli działam to mam pwływ bo działam tak albo inaczej albo wcale.

 

Strzele przykladem : zarabiam 800zl brutto . Nie mam na to wplywu . Musze za to przezyc ( to dzialanie ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyjesz w pewnym otoczeniu i to ono definiuje Twoj poziom , styl zycia.

Jeśli dobrze zrozumiałam co masz na myśli to sie nie zgadzam. A już na pewno mam wpływ na to w jakim otoczeniu mieszkam...

 

 

Wiesz ze mieszkamy po sasiedzku ? Czy to nie zabawne ?

Nie wiem czy to zabawne... Każdy ma jakichś sąsiadów ale nawet na to ma wpływ, jeśli tylko chce. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...