Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RUSTYKALNE I POŁUDNIOWE KLIMATY - mimi inspiracje


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 323
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zelijka

 

bardzo fajne fotki wklejasz

 

ale tutaj , miałam takie skojarzenia jak Paty :oops: :lol: :lol: :lol:

 

 

http://www.ttwopex.pl/portal/files/galeria/wawa_gal_1094465560.jpg

 

 

fajne, co nie, przyznaj Zelijka, też miałaś skojarzenia, czy tylko my z Paty takie niegrzeczne jesteśmy :wink: :oops: :lol:

 

najwyżej na priva napisz, bo wiesz, bam ban ten tegos niechybnie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paty, Mimi.., skojarzeń żadnych ja nie miałam... Ale wkleiłam ta śmieszna trochę umywalkę aby zapytać o co w tym chodzi, bo ja załapać nie mogłam i dalej nie mogę... Ale, że komuś się spodoba to tez jest możliwe.., czemu nie. Ludzie czasami takie cuda kupują

i im się to podoba. I bardzo dobrze, bo o to chodzi...

P.S. Mimi wytłumacz (na priv) co to za skojarzenia. Ja ostatnio deczko chora i nie wszystko mogę załapać...I nie tłumacz się ze śmiechu bo śmiech to zdrowie.., a zdrowie to największe bogactwo... :p Ty bogata kobito! :wink:

Pozdrawiam Was, pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko

 

jak mi tak będziesz nadal płakać, to mi krople zaczną spływac z ekranu, ej :D

dziś tak wesoło, choć na mojej ulicy nie ma wody i musiałam jechać na besen, by się wykąpać, ale jak mi się tam ta szafka przypomniała, to się wody napiłam chlorowanej i no..wiesz..woda w usta... :lol:

za to łazienki Wam i sobie powklejam, same rustykalne, ale takie the best - w mimi-inspiracjach, bo ten adres Zeljki jest po prostu cudowny

 

Zeljka - to mój numer one - bardzo dziękuję, nigdy na to nie natrafiłam wcześniej, a przyda się i to bardzo.

 

http://www.meblezdusza.pl/ofirmie.html

 

czy wiecie, gdzie jest ta miejcowość? Był ktoś w tym sklepie? - piękne te meble i dodatki, ze smakiem zrobione i nie przerysowane.wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka

 

...I nie tłumacz się ze śmiechu bo śmiech to zdrowie.., a zdrowie to największe bogactwo... Ty bogata kobito!

Pozdrawiam Was, pa!

 

ja to tak na wszelki wypadek, bo bardzo fajne Twoje zdjęcia i ciesze się, że wklejasz, sama nie dała bym rady :)

 

a skojarzenia..nie mogę..woda w ustach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...